DieRoten.pl
Reklama

Falk: Ten Hag nie zostanie trenerem Bayernu!

fot. Fotolia
Reklama

W ostatnich dniach ponownie namnożyło się spekulacji i plotek związanych z poszukiwaniami następcy Thomasa Tuchela w Bayernie Monachium.

Po tym jak nie tak dawno temu posadę trenera Bayernu odrzucił Ralf Rangnick (głownie z racji na osobiste powody), media znów zaczęły rozpisywać się na temat możliwych kandydatów na stanowisko szkoleniowca rekordowego mistrza Niemiec.

Wśród nich wymienić można było Erika ten Haga, którego posada w Manchesterze United od dłuższego czasu jest uznawana za mocno „zagrożoną”.

Choć niektóre plotki sugerowały, że Holender jest bliski powrotu do klubu ze stolicy Bawarii, to wszelkie spekulacje rozwiał wczoraj dziennikarz Christian Falk ze sportowej redakcji „Sport Bilda” i „Bilda”. Jak się okazało, monachijczycy nie zamierzają ubiegać się o 54-latka.

Były opiekun drugiej drużyny FCB posiada w zarządzie kilku zwolenników oraz przeciwników, co też przeważyło o tym, że „Bawarczycy” wycofali się z tej kandydatury. Zdaniem wyżej wspomnianego reportera, obecnie gorącym kandydatem jest Hansi Flick.

Bayern chce jak najszybszej decyzji

Florian Plettenberg z portalu „Sky” również donosi, że powrót ten Haga jest mało realny. Klub potrzebuje jak najszybszej decyzji, zaś sytuacja Holendra w United pozostaje skomplikowana… Ponadto za szefami FCB nie przemawia również fakt, że trener jest zdeterminowany, aby do końca wypełnić swój kontrakt z „Czerwonymi Diabłami”.

Źródło: Sport Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...