DieRoten.pl

Falk: Nie rozpoczęto jeszcze negocjacji z Flickiem

29.03.2020, 16:32:58
FotoOlimpik

Jak już kilkukrotnie wspominaliśmy − przekazanie obowiązków trenera pierwszej drużyny Bayernu Monachium 55-letniemu Hansiemu Flickowi okazało się strzałem w dziesiątkę.

Przyszłość Hansiego Flicka w Bayernie Monachium w dalszym ciągu stoi pod znakiem zapytania. Mając na uwadze obecną sytuację na całym świecie (pandemia koronawirusa), to wątpliwym pozostaje czy bossowie bawarskiego klubu w najbliższym czasie podejmą decyzję.

Niedawno prezes monachijczyków, czyli Karl-Heinz Rummenigge otwarcie zapowiedział, że na czas obecnego kryzysu, mistrzowie Niemiec wstrzymują wszelkie plany transferowe, ponieważ nikt tak naprawdę nie wie co przyniesie przyszłość.

Według znanego nam wszystkim dziennikarza − Christiana Falka − słowa „Kalle” dotyczą także tematu przyszłości 55-letniego trenera „Gwiazdy Południa”. Przypominamy, że obecna umowa Hansiego jako szkoleniowca pierwszej drużyny obowiązuje do końca czerwca 2020 roku.

Do tej pory nie było jeszcze żadnych rozmów w sprawie przyszłości Hansiego Flicka − napisał Falk na swojej grupie.

Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że Hansi Flick posiada zapytania z innych klubów (głównie z Premier League), lecz sam Niemiec dał jasno do zrozumienia, że jego pierwszym wyborem i tak pozostaje Bayern Monachium. Warto przy okazji mieć na uwadze, że bossowie już wielokrotnie wspominali, że są gotowi do rozmów z 55-latkiem, kiedy tylko nadarzy się odpowiedni moment. Rodzi się jednak jedno zasadnicze pytanie − kiedy nadejdzie ten „moment”?

źródło: Twitter
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama04.04.2020 18:13
Dobrze, że ostatecznie właśnie tak się to skończyło. Na takich ludzi jak Hansi powinniśmy stawiać. Nie zawsze Guardiola czy Ancelotti są najlepszą opcją.
30.03.2020 15:37
A ja myślę że wszystko jest już jasne i Flick zostanie trenerem na dłużej. Tylko nie wypada teraz o tym pisać, są sprawy ważniejsze jak wiemy.
29.03.2020 18:15
No właśnie o co chodzi? O ile wcześniej można było tłumaczyć to ostateczną weryfikacją przez wyniki w marcu/kwietniu to dzisiaj już wiadomo,że ta sytuacja nie nastąpi...
O ile nawet uda się dograć sezon ligowy w miesiącu czerwcu to chyba nikt nie ma zamiaru uzależniać przyszłości trenera od wyników gry w takich szalonych,nietypowych warunkach?!
29.03.2020 17:20
A teraz co stoi na przeszkodzie ? Terminarz chyba aktualnie nie jest za bardzo zapełniony żeby nie móc znaleźć odpowiedniego momentu. Flick zasługuje na większy szacunek.

reklama