DieRoten.pl

Extra trening dla Musiali i spółki

29.11.2021, 16:55:20
FotoOlimpik

Podobne artykuły

W porównaniu do ostatniego spotkania, tym razem podopieczni Juliana Nagelsmanna będą mieli nieco więcej czasu na przygotowania do kolejnego wyzwania w Bundeslidze.

reklama

reklama

Po ostatnim zwycięstwie 1:0 nad Arminią Bielefeld, mistrzowie Niemiec do akcji wracają dopiero 4 grudnia, kiedy to w arcyważnym spotkaniu zmierzą się na wyjeździe z Borussią Dortmund w ramach 13. kolejki niemieckiej Bundesligi.

Julian Nagelsmann chcąc zadbać w jak najlepszy sposób o właściwą regenerację swoich podopiecznych i korzystając z faktu, że ma więcej czasu na przygotowania, postanowił nagrodzić Manuela Neuera i spółkę dniem wolnych od zajęć.

Niemniej jednak w ośrodku treningowym przy Saebener Strasse i tak pojawiło się kilku graczy – oprócz Christiana Fruechtla, ekstra trening odbyli wracający z kwarantanny Niklas Suele, Josip Stanisic, Jamal Musiala, Mickael Cuisance oraz Serge Gnabry.

Dla całej szóstki oprócz tradycyjnej rozgrzewki przygotowano również szereg innych ćwiczeń – wśród nich między innymi siatkonogę. Warto wspomnieć, że Suele, Gnabry i Musiala mieli już okazję wrócić do akcji w ubiegłą sobotę. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, aby cała trójka była gotowa do gry od samego początku z BVB.

Sarr i Nianzou pracują indywidualnie

Mistrzowie Niemiec poinformowali również w swoim komunikacie, że Tanguy Nianzou (po kontuzji barku) i Bouna Sarr (po drobnym urazie mięśniowym w okolicach przywodziciela) odbyli dziś intensywny trening indywidualny. Póki co nie wiadomo, kiedy Francuzi wrócą do pełnych zajęć z kolegami.

 

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama02.12.2021 09:43
niech trenują, bez pracy nie ma kołaczy.
29.11.2021 23:16
Chciałbym zobaczyć zarówno Jamala, jak i Josipa w meczu z BVB. Pavard ma straszny zjazd formy.
29.11.2021 18:24
Ciekawe czy JN trenuje Musiale żeby zaskoczyć i wystawić go na 6 z bvb
29.11.2021 17:53
Dobrze że powoli wracają do zdrowia, utrzymajmy fotel lidera i tytuł mistrza jesieni a do tego szeroki skład jest niezbędny.