Koniec transferów w Bayernie? Kibice z niecierpliwością czekają na ruchy klubu, ale Max Eberl studzi nastroje. Poznajcie najnowsze stanowisko władz klubu w sprawie planowania kadry na nowy sezon.
Bayern Monachium w świetnym stylu pokonał Tottenham w drugim spotkaniu sparingowym w ramach przygotowań do sezonu 25/26. Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego, Max Eberl odpowiadał na pytania o możliwe kolejne ruchy “Die Roten” na transferowym rynku.
– Na ten moment jesteśmy naprawdę bardzo, bardzo zadowoleni. Przechodzimy trudny okres przez długoterminowe kontuzje i to wszystko nie jest łatwe. Mimo tego nie planujemy teraz sprowadzać bezpośredniego zastępstwa. Okienko jest otwarte do 1 września. Mamy naszą kadrę i obserwujemy, co dalej się wydarzy – dodał.
Na spokojnie do tematu podszedł również Vincent Kompany. Belgijski szkoleniowiec jest pełen wiary w aktualną grupę zawodników.
– W zdrowym klubie ludzie są ze sobą w stałym kontakcie. Tak jest też u nas – powiedział.
Jego zdaniem kluczowy może być powrót kontuzjowanych: Hirokiego Ito, Alphonso Daviesa, Jamala Musiali i Aleksandara Pavlovicia.
– Mamy wiele jakości i ci zawodnicy muszą być zdrowi. Kiedy wrócą, możemy wykonać duży krok naprzód – dodał Kompany.
Komentarze