DieRoten.pl
Reklama

Eberl: Chcemy zmian

fot. Wirestock Creators / Shutterstock.com
Reklama

Nikt nie powinien mieć już wątpliwości. W Monachium tego lata będzie naprawdę gorąco. Nowe kierownictwo bawarskiego klubu chce zmian. Czy dojdzie do prawdziwej rewolucji? O to m.in. pytany był ostatnio sam Max Eberl.

Nie brakuje ostatnio medialnych spekulacji na temat tego, jak duże zmiany mają czekać Bayern w przerwie letniej. “Sky” podało, że na liście do sprzedaży, znalazło się sześć dużych nazwisk. Podczas talk-show, które zorganizowane było przez “Sueddeutsche Zeitung”, Max Eberl potwierdził, że szykują się zmiany.

- Radykalna przebudowa kadry? To zbyt mocne słowa. Zdecydowanie chcemy coś zmienić. Dokładnie wiemy, czego chcemy i będziemy to realizować.

Nie jest już tajemnicą, że monachijczycy chcą ponownie sprowadzić Joao Palhinhę z angielskiego Fulham. 50-latek nie ukrywał, że właśnie na pozycji numer “6” są poszukiwane wzmocnienia.

- Wzmocnienie na tej pozycji by nam pomogło. Wtedy kadra byłaby mniej wąska, a kontuzje nie miałyby tak dużego znaczenia.

Jak informuje “TZ”, Portugalcyk to wybór obecnego szkoleniowca FCB, który chce właśnie taki typ pomocnika. W dodatku uważa, że w razie potrzeby może zagrać jako obrońca.


Źródło: TZ.de
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...