DieRoten.pl
Reklama

Drużyna esportowa Bayernu z porażką w finale

fot.
Reklama

Choć w przeszłości wydawało się to całkowicie wykluczone, to pod koniec 2019 roku Bayern Monachium oficjalnie wkroczył w świat eSportu.

W ubiegłą niedzielę monachijczycy stanęli przed wielką szansą zdobycia kolejnego tytułu. Niestety, ale zespół prowadzony przez trenera Matthiasa Luttenbergera nie podołał zadaniu i uległ AS Monaco.

Mimo zaciętej walki, drużyna Bayernu w finale turnieju eFootball Championship Pro została pokonana w dwumeczu (porażki 0:1 i 4:5). Retransmisję obu spotkań można zobaczyć za darmo w klubowych mediach (na kanałach Twitch i YouTube).

− Gratulacje dla Monako, to były dwa naprawdę wyrównane mecze. To była dobra walka ze strony Monako – powiedział trener Luttenberger.

− Jesteś w finale, grasz przeciwko najlepszym graczom na świecie, decydują niuanse. Zabrakło nam dziś kilku rzeczy – podsumował po finale Matthias Luttenberger.

Jeśli mowa o pojedynku o trzecie miejsce w turnieju eFootball Championship Pro, to drużyna esportowa Celtiku pokonała AS Romę (zwycięstwa 3:2 i 3:1).

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...