DieRoten.pl

Bayern jest Twoją pasją? Chcesz współtworzyć największą polską stronę kibiców Die Roten? To doskonała okazja aby wstąpić w szyki redakcji dieroten.pl!

reklama

Kogo szukamy?

Newsman

Do obowiązku newsmana należy dostarczanie najświeższych newsów z obozu Bayernu Monachium. W miarę możliwości jak najczęstsze.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego / angielskiego
  • sumienność
  • dobra znajomość zasad języka polskiego
  • łatwość w pisaniu

Jeśli chcesz dla nas pisać to w zgłoszeniu koniecznie wyślij przynajmniej jeden tekst próbny wraz z linkiem do źródła.

Moderator komentarzy

Obowiązkiem moderatora będzie usuwanie komentarzy łamiących regulamin oraz weryfikacja zgłoszeń nadsyłanych przez użytkowników.

Wymagania:

  • przynajmniej 2 lata stażu na stronie
  • bezkonfliktowa natura ;)

Co oferujemy?

Możliwość rozwoju oraz współtworzenie największego polskiego serwisu kibiców Bayernu Monachium. Codzienne odwiedza nas tysiące czytelników, co sprawia wszystkim zaangażowanym w ten projekt niemałą satysfakcję.

Najbardziej aktywni mogą również liczyć na okazjonalne nagrody ;)

Jak się zgłosić?

Jeśli chcesz podjąć z nami współpracę to wejdź do działu kontakt i wyślij nam wiadomość :)

PS Masz inny pomysł jak możesz nam pomóc? Pisz!

źródło: Własne

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (10)

reklama14.11.2017 18:28
Dzięki za uwagi @Snive.

Na fanpejdżu strony pojawia się kkilka wpisów dziennie i na więcej na chwilę obecną nie pozwalają nam nasze moce przerobowe ;)

co do relacji live to niejeden raz myśleliśmy o takim rozwiązaniu i kto wie...może niebawem coś z tego będzie ;) Na razie nic nie obiecuję...
13.11.2017 23:49
Fajnie by bylo gdyby strona na fb byla bardziej aktywna. Na przyklad mozna by informowac na biezaco o wyniku meczu. Jakos tak dla jest ona zbyt malo aktywna, choc to tylko moje zdanie.
13.11.2017 23:17
@ KamiloKepky - " ... Ja złożyłem kandydaturę, bo bardzo pragnę dać coś od siebie dla klubu w zamian za wszystkie chwilę które on mi daje. Chcę, aby nasza społeczność miłośników Bayernu była coraz większą i kochała klub ponad wszystkie inne. ... "

Właśnie takich ludzi nam potrzeba - mam nadzieję że zapis o 2 latach zostanie zmniejszony - bo chyba bardziej liczy się "bezkonfliktowa natura" i może nie pójdzie w niepamięć moje poparcie.
13.11.2017 21:49
Ja złożyłem kandydaturę, bo bardzo pragnę dać coś od siebie dla klubu w zamian za wszystkie chwilę które on mi daje. Chcę, aby nasza społeczność miłośników Bayernu była coraz większą i kochała klub ponad wszystkie inne.
13.11.2017 21:18
Ja akurat nikogo nie wybieram bo na wybory nie chodzę, głęboko mam całą politykę. Tu też nie zamierzam kandydować i do nikogo nie mam pretensji, ale przecież wszystko pisze czarni na białym.
13.11.2017 14:59
Panowie jeśli nie składacie swojej kandydatury to nie rozpoczynajcie jalowej dyskusji nt. Słuszności wyborów bądź nie. Jak wybieramy posłów też ma być pięknie i super a wychodzi jak zawsze
13.11.2017 09:26
Jak można czegoś nie rozumieć? przecież wszystko jest napisane jasno i przejrzyście.
12.11.2017 22:02
@ admin - " ... Znaczy się chcesz nam powiedzieć, że my przyjmiemy każdego chętnego bez uprzednio sprawdzenia takiego kandydata, czy co ? Bo nie rozumiem :) ... "

Nigdy się sprawdzi sympatii lub antypatii do innych użytkowników.

Dopiero w praniu to wychodzi - ale wtedy władza ma przewagę nad maluczkim.
12.11.2017 20:42
Znaczy się chcesz nam powiedzieć, że my przyjmiemy każdego chętnego bez uprzednio sprawdzenia takeigo kandydata, czy co ? Bo nie rozumiem :)
12.11.2017 20:28
" ... Moderator komentarzy
Obowiązkiem moderatora będzie usuwanie komentarzy łamiących regulamin oraz weryfikacja zgłoszeń nadsyłanych przez użytkowników.
Wymagania:
przynajmniej 2 lata stażu na stronie
bezkonfliktowa natura ;) ... "

A potem się dziwimy że tak zwany moderator - z którym kiedyś się ścięło bo na przykład nie l;ubił i pewnie dalej nie lubi Lewego i daje mu 6 za każdym razem.

Dostaje taką władzę - że może traktować z buta dawnych oponentów czyli innych użytkowników bez władzy.

Można i tak

reklama