DieRoten.pl
Reklama

Wspieraj DieRoten.pl

fot. Własne
Reklama

Portal DieRoten.pl działa od 2003 roku i od tego czasu jest nieustannie miejscem spotkań tysięcy sympatyków Bayernu Monachium.

Ligowy sezon 2023/24 dobiegł końca. Dla piłkarzy i kibiców FCB nie był to łatwy okres i z pewnością zostanie zapamiętany jako jeden z najgorszych w ostatniej dekadzie. Dla DieRioten.PL ten sezon wiązał się przede wszystkim z wdrożeniem nowej wersji portalu. Było to zwieńczenie kilkuletnich prac (pierwsze rozpoczęły się już w listopadzie 2020!).

Podobnie jak włodarze Bayernu, tak również i my zaczynamy planować kolejny sezon. Przed nami sporo emocji, ale również sporo wyzwań krótko oraz długoterminowych. Przy realizacji jednych i drugich niemałą rolę odgrywają oczywiście finanse. Dlatego postanowiliśmy spróbować tego, czego jeszcze nie próbowaliśmy: zbiórki.

Nieraz spotykaliśmy się z głosami niezadowolenia pod adresem naszej mało rozbudowanej (delikatnie rzecz ujmując ;) ) bazy zdjęć. Dlatego też nasza pilotażowa zbiórka dotyczy właśnie tego.

Wspieraj DieRoten.pl! Zbiórka na zdjęcia do artykułów

Jak już wspomnieliśmy, zbiórka ma charakter pilotażowy. Jej wynik pozwoli nam w dużej mierze zaplanować kolejny ruchy i wskaże kierunek, w którym będzie podążał ten portal.

Wszystkich czytelnikom i wspierającym dziękujemy.

Wszelakie uwagi, sugestie również mile widziane.

Źródło: Własne
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...