DieRoten.pl

Deuringer: Bayern i Allianz od 20 lat cieszą się partnerstwem

22.03.2023, 07:54:33
J. Plenio / Pexels

Nie dalej jak wczoraj potwierdziły się doniesienia niemieckiej prasy sprzed kilku tygodni odnośnie nowej umowy Bayernu z Allianz.

Koniec końców doniesienia prasowe okazały się prawdziwe i mistrzowie Niemiec podpisali ze swoimi wieloletnim partnerem nową i długotrwałą umowę.

Przypominamy, że kontrakt Bayernu z Allianz będzie ważny przez 10 najbliższych lat – do końca czerwca 2033 roku. Z faktu osiągniecia porozumienia i przedłużenia współpracy obu marek, swojego zadowolenia nie krył z kolei Christian Deuringer, czyli szef Global Brand & Marketingu w Allianz.

− Bayern i Allianz od ponad 20 lat cieszą się udanym i pełnym zaufania partnerstwem, które rozciąga się od nadania nazwy Allianz Arenie, poprzez drużyny męskie, kobiece i młodzieżowe, a także w coraz większym stopniu na sferę cyfrową i media społecznościowe – powiedział Deuringer.

− Dzięki szerokiemu zasięgowi Bayernu i inspirującym treściom docieramy do wielu milionów fanów na całym świecie – podsumował Christian Deuringer.

Warto tutaj przy okazji podkreślić, że Allianz, podobne jak Adidas i Audi, jest jednym z trzech udziałowców bawarskiego klubu. Podczas gdy Bayern jest właścicielem w 75%, to pozostałe trzy marki mają po 8,33% udziałów.

źródło: FCB.de
Login

GabrielStach

Wspieraj twórczość autora:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)22.03.2023 09:06
22.03.2023 08:28
Jeżeli współpraca jest owocna to tym większe powody do zadowolenia.