Choć sezon ligowy 2022/23 dla zawodników Bayernu U-19 dobiegł już końca, to młodzi monachijczycy rozegrają jeszcze kilka spotkań.
Zgodnie z przyjętym terminarzem i ustaloną przez DFB rundą specjalną, dziś o 14:00 młodzi monachijczycy rozegrają spotkanie z ekipą TSV 1859+1 Monachium.
Miejscem tego starcia będzie obiekt na terenie ośrodka szkoleniowego „Lwów”. Warto podkreślić, że w kadrze U-19 zabranie wielu ważnych graczy z racji na trwającą przerwę reprezentacyjną, ale mimo wszystko Danny Galm i jego podopieczni są zmotywowani, aby odnieść zwycięstwo i wykonać kolejny krok rozwojowy.
− Wiemy, dlaczego odnieśliśmy sukces w ciągu ostatnich kilku miesięcy: Chłopcy dobrze wdrożyli podstawy i grali dla siebie na boisku. Mimo, że teraz w rundzie meczów specjalnych rywalizujemy z jeszcze młodszym zespołem, to taki powinien być też kierunek podróży – powiedział trener Galm.
− Chcemy sprawić, by był on jak najmniej komfortowy dla naszych przeciwników i wprowadzić kilku zawodników z młodszej grupy wiekowej. Nie mogę się doczekać tej rywalizacji – podsumował Danny Galm.
Po spotkaniu z TSV 1859+1 Monachium, zawodników Danny’ego Galma czekają jeszcze dwa pojedynki w ramach rundy specjalnej – monachijczycy zagrają z 1. FC Nuernberg (1 kwietnia o 13:00) oraz z FC Ingolstadt (14 kwietnia o 18:30).
 
            
             
            ![2. runda DFB Pokal: 1. FC Koeln vs Bayern Monachium [zapowiedź]](https://www.dieroten.pl/uploads/gallery/lg/48a35cdd7f750ea3af46108f16699e9f.jpg) 
        ![8. kolejka BL: Borussia M'gladbach - Bayern Monachium [zapowiedź]](https://www.dieroten.pl/uploads/gallery/lg/b85f79a5f1d94a3cace7f4f830e0e87a.jpg) 
         
         
         
         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                     
                     
                     
                    
Komentarze