DieRoten.pl

Demircan ozłaca Bayern U-19

fot. Photogenica
Reklama

Drużyna Bayernu Monachium do lat dziewiętnastu ma już za sobą kolejne spotkanie w ramach sezonu 2023/2024.

FC Bayern U-19 2:1 (0:0) FC Kopenhaga U-19

W ubiegłą środę swoje piąte spotkanie w ramach fazy grupowej UEFA Youth League rozegrali piłkarze Bayernu Monachium do lat 19, gdzie obowiązki trenera pełni Michael Hartmann.

Rywalem młodych monachijczyków była FC Kopenhaga, która w pierwszym starciu tych ekip wygrała 3:2. Tym razem Manuel Pisano i spółka wzięli sprawy we własne ręce i zrewanżowali się Duńczykom, zwyciężając 2:1. Obie bramki dla FCB U-19 zdobył Emirhan Demircan.

− Widać było, że chłopcy wciąż w siebie wierzyli. Ważne było, aby nasi zawodnicy dostarczyli niezbędnego impulsu z zewnątrz. Ostatecznie daliśmy z siebie wszystko i zasłużyliśmy na zwycięstwo – powiedział po meczu trener Hartmann.

Po rozegraniu pięciu kolejek w ramach fazy grupowej UEFA Youth League, piłkarze Bayernu U-19 zajmują obecnie drugie miejsce z dorobkiem 9 punktów i stratą 1 oczka do FC Kopenhagi U-19. Dorobek FCB U-19 to z kolei 2 zwycięstwa, 2 porażki oraz bramki 7:6.

FC Bayern U-19:

Pavlesic – Manuba, Scholl, Wimmer, Aznou – Mergner (86’ Kouam) – Fernandez, Asp-Jensen (86’ Sadat) – Licina (73’ Richter), Pisano (59’ Demircan), Scott (73’ Schuhbauer).

Bramki:

0:1 Chiakha (47’), 1:1 Demircan (70’), 2:1 Demircan (74’).

Zespół prowadzony przez Michaela Hartmanna do akcji na krajowym podwórku powraca w najbliższą niedzielę, kiedy to w ramach 13. kolejki młodzieżowych rozgrywek ligowych, młodzi monachijczycy zmierzą się na wyjeździe z VfB Stuttgart U-19.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...