DieRoten.pl

Demirbay: Bayern pozyskał najlepszego trenera

24.07.2021, 08:59:22
Foto Olimpik

Z dniem 1 lipca 2021 roku swoją pracę w zespole rekordowego mistrza Niemiec rozpoczął Julian Nagelsmann, który jeszcze kilka tygodni temu prowadził RB Lipsk.

Nagelsmann podpisał z monachijczykami umowę do końca czerwca 2026 roku, co choć uważne jest za ryzykowne posunięcie, to zdaniem wielu ekspertów oraz bossów bawarskiego klubu jest to swego rodzaju sygnał, że Bayern planuje długofalową przyszłość z 34-latkiem.

Nie tak dawno temu w rozmowie z dziennikarzem „Rheinische Post” na temat nowego szkoleniowca „Gwiazdy Południa” wypowiedział się Karem Demirbay, który miał okazję trenować z Julianem w Hoffenhiem. Zdaniem pomocnika Bayeru 04, mistrzowie Niemiec pozyskali najlepszego możliwego trenera.

‒ Jestem największym fanem ludzkiego podejścia Juliana Nagelsmanan i jego empatii, niezależnie od tego, że piłkarsko jest geniuszem. On wyciska z każdego maks zarówno pod względem piłkarskim, jak i ludzkim ‒ powiedział Demirbay.

‒ Biorąc pod uwagę wszystkie czołowe kluby, to sądzę, że Bayern pozyskał najlepszego możliwego trenera. Nagelsmann odciśnie swoje piętno na FCB, zaś zespół z pewnością nie stanie się gorszy pod jego wodzą ‒ podsumował pomocnik Bayeru 04.

Dokładnie dziś o 16:30 piłkarze Bayernu Monachium rozegrają drugi sparing pod wodzą Juliana Nagelsmanna. Rywalem monachijczyków będzie Ajax. Warto wspomnieć, że dla 34-latka dzisiejszy mecz będzie pierwszym w roli trenera FCB na Allianz Arenie.

źródło: Rheinische Post

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama07.08.2021 13:01
Wszystko wyjdzie w praniu.
24.07.2021 23:22
Ja nie krytykuję nikogo ale też uważam że za prędko z tymi laurkami.
24.07.2021 17:13
Hmm z tym piłkarskim geniuszem to na wyrost, mocno na wyrost ale słodzić zawsze miło... może liczy na jakiś transfer:-D;-)
24.07.2021 09:12
Ja jestem spokojny o Nagelsmanna, a to że pytają o Niego kogo popadnie i wszyscy go chwalą no to już nie jego wina.
24.07.2021 09:06
Nie wiem czy jest sens rozpoczynać sezon, skoro Julek na starcie jest już najpotężniejszy/najlepszy/najwspanialszy itd. Ja przy nim stawiam duuuuży znak zapytania, nigdy pod swoimi skrzydłami nie miał tylu gwiazd, nigdy nie trenował tak wielkiego klubu i wciąż jest bardzo młody. Ale oczywiście życzę mu jak najlepiej (bo trudno, żeby było inaczej).