Demichelis ratuje City przed porażką

Najbliższy rywal Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów Manchester City wydarł remis w dzisiejszym meczu na Emirates Stadium w pojedynku z Arsenalem Londyn. "The Citizens" pod wodzą Manuela Pellegriniego objęli prowadzenie w 28. minucie po trafieniu Sergio Aguero, jednak po zmianie stron to Kanonierzy doszli do głosu i najpierw do wyniku 1:1 doprowadził Jack Wilshere (63.), zaś chwilę później było już 2:1 po genialnym uderzeniu Alexisa Sancheza (74.). W 84. minucie jeden punkt swojej drużynie uratował były Bawarczyk Martin Demichelis, wpisując się na listę strzelców. Manchester po czterech kolejkach ma na koncie 7 punktów.

Jubileusz Goetze
Mario Goetze
świętował dzisiaj swój mały jubileusz, a mianowicie mecz numer 50. w koszulce Bayernu Monachium. Otwierający gol dla FCB w 27. minucie był 17. bramką 22-letniego pomocnika dla Bawarczyków.