DieRoten.pl
Reklama

Dallmann: To najtrudniejsza możliwa grupa

fot. Merk Picture / Shutterstock.com
Reklama

Wczorajszego popołudnia miało miejsce zapowiadane od dłuższego czasu losowanie grup w rozgrywkach Women's Champions League.

Swoje rywalki poznały też zawodniczki Bayernu, które w minionej edycji poległy na etapie ćwierćfinału. Jeśli mowa o nowej odsłonie Ligi Mistrzyń, podopieczne Strausa będą rywalizować z takimi drużynami jak Paris Saint-Germain, Ajax oraz AS Roma.

Nie ulega wątpliwości, że monachijki znajdują się w jednej z najtrudniejszych, o ile nie najtrudniejszej grupie LM – zdaje sobie z tego sprawę doświadczona Linda Dallmann, która nie może już doczekać się nadchodzących spotkań w europejskich rozgrywkach.

− To najtrudniejsza grupa, jaką mogłyśmy dostać. Grałyśmy już w Paryżu dwa lata temu. Cieszę się, że teraz mamy szansę spotkać się z nimi ponownie w pełnym składzie – powiedziała Dallmann.

− Roma jest klubem, który obecnie dużo inwestuje w kobiecą piłkę nożną. Spodziewam się również bardzo trudnego i intensywnego meczu z Ajaxem. Myślę jednak, że możemy oczekiwać wszystkich trzech przeciwników – podsumowała Linda Dallmann.

Jeśli mowa o niemieckich klubach w Lidze Mistrzyń, to oprócz Bayernu, Bundesligę reprezentuje jeszcze Eintracht Frankfurt, którego piłkarki zmierzą się w grupie z Barceloną, Benfiką oraz Rosengardem.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...