DieRoten.pl

Wczorajszego późnego wieczoru klub ze stolicy Bawarii rozegrał kolejne spotkanie w ramach tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Rywalem FCB było Paris Saint-Germain.

Podopieczni Hansiego Flicka co prawda całkowicie zdominowali swoich rywali, ale o ich skuteczności nie można powiedzieć zbyt wiele dobrego − wystarczy tylko spojrzeć na ogrom zmarnowanych okazji bramkowych przez gospodarzy...

Koniec końców pojedynek na Allianz Arenie w Monachium zakończył się wygraną paryżan 3:2. Po spotkaniu w strefie mieszanej dla dziennikarzy tradycyjnie na pytania odpowiadali piłkarze związani zarówno z PSG, jak i FCB. W przypadku gości, wybór padł między innymi na Colina Dagbę.

− W przerwie meczu nasz trener powiedział nam, co nie funkcjonuje jak należy. Przyjrzeliśmy się naszej organizacji defensywnej i zaprocentowało to w drugiej połowie. Mieliśmy potem dużo solidniejszy blok defensywny − powiedział Dagba.

− W rewanżu musimy pozostać skoncentrowani do samego końca i zagrać tak samo, jak dziś wieczorem. Będziemy musieli dużo biegać, ponieważ Bayern będzie na nas naciskał − podsumował defensor paryżan.

Piłkarze rekordowego mistrza Niemiec na odpowiednie przygotowania do rewanżu będą mieli niewiele czasu − ponadto po drodze czeka ich jeszcze rywalizacja w Bundeslidze z Unionem. Przypominamy zarazem, że rewanż z PSG odbędzie sie 13 kwietnia (wtorek).

źródło: UEFA

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

KOMENTARZE (6)

reklama08.04.2021 16:12
Tych kontra się najbardziej bałem patrząc jak szybkich napastników ma PSG. Wczoraj potwierdziło się to czego się najbardziej obawiałem:(
08.04.2021 16:04
Hmm jeśli według niego mieli solidniejszy blok obrony po przerwie to ja nie mam pytań:-/
To normalka,że kontry nas zabijają, to nie pierwszy raz przecież.
08.04.2021 11:23
Wypunktowali nas jak worek ziemniaków. Jak worek ziemniaków.
08.04.2021 09:06
W przerwie powiedział im żeby jeszcze mniej grali w piłkę, ale jak widać ta „taktyka” okazała się skuteczna.
08.04.2021 01:36
To jak mało pokazało psg w stosunku do wyniku końcowego tylko pokazuje jak łatwo można pokazać Bayern. Przykre, ale prawdziwe
08.04.2021 00:24
Ja bym to bardziej ujął tak że to my byliśmy nieskuteczni do bólu a nie że PSG miało dobrą formację obronną w drugiej połowie.