Costa bohaterem meczu z Peru

Dzisiaj w nocy miały miejsce spotkania w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata, m. in. spotkanie Brazylii z reprezentacją Peru. Zawodnik Bayernu Monachium, Douglas Costa, został bohaterem tego starcia. Mecz ostatecznie zakończył się zwycięstwem Brazylijczyków 3:0, a skrzydłowy Bawarczyków zdobył bramkę oraz dwukrotnie asystował.

Douglas Costa został wybrany zawodnikiem meczu. 25-latek od momentu przyjścia do Bayernu imponuje swoją formą (4 bramki oraz 14 asyst w trykocie FCB w tym sezonie). Poniżej znajdziecie skrót meczu Brazylii z Peru oraz popisy Costy:

Swoje spotkania rozegrali wczoraj także David Alaba, Joshua Kimmich oraz Kingsley Coman. W meczu towarzyskim Austriacy ulegli Szwajcarom 2:1, jednak Alaba zaliczył bardzo dobry występ oraz zdobył bramkę. Obrońca Bayernu Monachium rozegrał pełne 90 minut.

Szansę na grę otrzymał również Kingsley Coman, który w meczu towarzyskim Francji z Anglią wszedł na boisko w drugiej połowie. Joshua Kimmich - podobnie jak David Alaba - rozegrał pełne spotkanie oraz asystował przy pierwszej i czwartej bramce Niemców meczu U21 z Austriakami. Mecz zakończył się zwycięstwem naszych młodych sąsiadów zza Odry wynikiem 4:2.

U-21 kwalifikacje Euro: Niemcy U-21 - Austria U-21 4:2

0:1 Michael Gregoritsch (21', pen)
1:1 Max Meyer (39')
2:1 Leon Goretzka (42')
3:1 Davie Selke (50')
4:1 Leroy Sané (76')
4:2 Michael Gregoritsch (86')

Źródło: flashscore.com / fcb.de