DieRoten.pl
Reklama

Coman: Czuję się bardzo dobrze

fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Reklama

Nie tak dawno temu, obszernego wywiadu dla klubowych mediów udzielił grający na pozycji skrzydłowego, 27-letni Kingsley Coman.

Warto podkreślić, że pod koniec minionej rundy jesiennej, francuski skrzydłowy doznał niegroźnego urazu mięśniowego łydki, ale szczęśliwie wraz z początkiem przygotowań do rundy wiosennej, Francuz powrócił do treningów z kolegami.

W rozmowie z dziennikarzem „FCB.de”, Kingsley Coman odniósł się nie tylko do niedawnej kontuzji, ale i również wolnego czasu w trakcie przerwy zimowo-świątecznej.  Ponadto 27-latka zapytano także, czy ma jakieś postanowienia na 2024 rok.

− Czuję się bardzo dobrze, jestem w dobrym nastroju. Wróciłem do Monachium 28 grudnia, aby przygotować się do rozpoczęcia treningów indywidualnych. Teraz jestem już w pełni z drużyną i czuję się dobrze – powiedział Coman.

− Wykorzystałem ten wolny czas na trening i powrót do formy. Pojechałem z rodziną na kilka dni na wakacje do Austrii. Spędziliśmy razem naprawdę miły czas – dodał.

− Zawsze staram się dać z siebie wszystko, stać się lepszą osobą i lepszym zawodnikiem, ale z dnia na dzień. Dlatego nie mam żadnych specjalnych postanowień noworocznych. Zawsze chcę być głodny i pozytywnie nastawiony – podsumował Kingsley Coman.

27-letni Francuz w bieżącym sezonie 2023/2024 rozegrał łącznie 20 spotkań o stawkę dla Bayernu, zaś jego dorobek w tym czasie to 5 bramek oraz 3 asysty.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...