DieRoten.pl

„Cieszę się, że mamy kogoś takiego jak Sane”

01.12.2022, 16:16:10
skwiot.pl

Kilka dni temu, w meczu przeciwko Hiszpanii, na boisko po krótkiej przerwie powrócił skrzydłowy Bayernu i kadry narodowej Niemiec – Leroy Sane.

Niemiec otrzymał szansę gry pod koniec meczu i pokazał się z bardzo dobrej strony, wnosząc na boisko powiew świeżości i jakość, co też przełożyło się na lepszą grę „Die Mannschaft”.

Na przestrzeni ostatnich dwóch dni, na temat powrotu Leroya Sane wypowiedziało się kilka osób związanych z reprezentacją narodową Niemiec. Podczas wczorajszej konferencji prasowej, swoje zdanie wyraził Lukas Klostermann, który nie ukrywa, iż pomocnik może stworzyć „magiczne momenty” na boisku.

− Moim zdaniem Leroy jest piłkarzem, który potrafi stworzyć magiczne momenty na boisku. Dlatego też cieszę się, że mamy kogoś takiego jak on w naszym zespole – powiedział Klostermann.

Z kolei dzień wcześniej, na konferencji prasowej, na temat powrotu Leroya Sane oraz jego znaczenia dla kadry narodowej Niemiec, wypowiedzieli się asystenci Hansiego Flicka – Marcus Sorg oraz Danny Roehl (pełni także funkcję analityka wideo).

− Znam go od dłuższego czasu, rozwinął się szalenie. Zwłaszcza pod względem powagi i stosunku do pracy. Jest teraz bardziej skupiony. Jest obdarzony ogromnym talentem. To ważne, że każdy ma swoje mocne strony – dodał Sorg.

− Na ten moment Leroy wysyła same pozytywne sygnały. Nie miał żadnych problemów z kolanem w ostatnim czasie. Mamy nadzieję, że będzie mógł zagrać z Kostaryką – podsumował Danny Roehl.

źródło: DFB

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)02.12.2022 08:18
Sane mógł spisać się lepiej.
01.12.2022 16:25
Mam nadzieję że dziś zobaczymy takiego Sane jakiego znamy!!