Ciekawostki przed meczem z Frankfurtem

Już dziś o 15:30 Bayern w okrojonym składzie podejmie na własnym stadionie ekipę Eintrachtu Frankfurt. Bawarczykom do zdobycia kolejnego tytułu Mistrza Niemiec brakuje tylko 4 zwycięstw.

Bayern zachował czyste konto w pięciu ostatnich meczach z Frankfurtem we wszystkich rozgrywkach.

Bayern wygrał 8 z 9 ostatnich spotkań domowych z Eintrachtem Frankfurt we wszystkich rozgrywkach.

Średnia bramek strzelanych w 6 ostatnich meczach z udziałem Frankfurtu wynosi co najmniej 2.5.

Bayern schodził zwycięski zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie w 6 z 8 ostatnich meczy w Bundeslidze.

Frankfurt stracił przynajmniej 3 bramki w ich 3 ostatnich meczach wyjazdowych w Bundeslidze.

Bayern zdobył co najmniej 2 bramki w 8 z 9 meczów u siebie z Frankfurtem we wszystkich rozgrywkach.

Bayern schodził zwycięski zarówno po pierwszej jak i drugiej połowie w 3 ostatnich meczach z Frankfurtem.

Frankfurt przegrał swoje 3 ostatnie spotkania wyjazdowe w Bundeslidze.

W Bayernie zabraknie takich graczy jak Arjen Robben, Franck Ribery, David, Alaba, Javi Martinez, Tom Starke, Medhi Benatia czy Sinan Kurt.

W Frankfurcie zabraknie takich zawodników jak Carlos Zambrano oraz Marco Russ.

Najlepszy strzelec Eintrachtu, Alex Meier opuścił piątkowy trening z powodu problemów z kolanem.