DieRoten.pl
Reklama

Chris Richards na celowniku klubów z Premier League

fot.
Reklama

Wśród zawodników, którzy tego lata wracają do Bayernu z wypożyczenia, wymienić można między innymi amerykańskiego stopera – Chrisa Richardsa.

Młody Amerykanin miniony sezon 2021/22 spędził w TSG Hoffenheim, gdzie mógł liczyć na regularne występy i rozwój na odpowiednio wysokim poziomie.

Póki co nie wiadomo jaka przyszłość czeka Chrisa Richardsa, albowiem w mediach pojawiają się różne informacje na temat 22-latka. Niektóre źródła utrzymują, że stoper otrzyma szansę w Monachium, podczas gdy inne spekulują o sprzedaży zawodnika w letnim okienku transferowym.

Tym razem angielski „The Athletic” donosi, że reprezentant Stanów Zjednoczonych budzi spore zainteresowanie klubów z Premier League.

Richards nie będzie tani

Wśród tych ekip można wyróżnić przede wszystkim Crystal Palace oraz Southampton. Trenerzy obu drużyn chcą wzmocnić środek obrony, zaś Amerykanin ma być dla nich idealnym kandydatem. Niemniej jednak angaż młodego defensora przez te kluby pozostaje sprawą otwartą.

Dziennikarze wspomnianego wyżej źródła podkreślają także, że jeśli „Bawarczycy” zdecydowaliby się ostatecznie na sprzedaż, to koniec końców zainteresowane strony musiałyby się liczyć z niemałym wydatkiem, zwłaszcza że umowa Richardsa obowiązuje do końca czerwca 2025 roku.

Źródło: The Athlethic
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...