DieRoten.pl
Reklama

„Choupo może zrobić sobie przerwę od strzelania”

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Choć Bayern dopiero wczoraj rozegrał swoje spotkanie w ramach Ligi Mistrzów, to już w najbliższą sobotę monachijczycy zmierzą się z FSV Mainz.

Dokładnie w najbliższą sobotę o 15:30, emocje po raz kolejny sięgną zenitu, albowiem do akcji w rozgrywkach niemieckiej 1. Bundesligi wracają zawodnicy rekordowego mistrza Niemiec.

Rywalem monachijczyków na Allianz Arenie będzie FSV Mainz 05. Przy okazji nadchodzącego spotkania, ostatnio na temat rywalizacji z „Bawarczykami” wypowiedział się między innymi kierownik sportowy moguncjan, czyli Christian Heidel, który odniósł się m. in. do wysokiej formy strzeleckiej Erica Maxima Choupo-Motinga, z którym miał w przeszłości okazję współpracować.

− Passa Choupo wcale mnie nie dziwi. Zawsze stanowił zagrożenie bramkowe. Ale jeśli nie grasz, nie możesz tego pokazać. Teraz po prostu dostaje szansę i ją wykorzystuje – powiedział Heidel.

− W sobotę Choupo może jednak sobie zrobić przerwę w zdobywaniu bramek przeciwko nam – podsumował kierownik sportowy Mainz 05.

Wystarczy podkreślić, że w październiku kameruński napastnik wystąpił łącznie w siedmiu spotkaniach, w których to strzelił 6 bramek oraz zanotował 2 asysty. Dorobek ten czyni go tym samym najskuteczniejszym graczem FCB ostatnich 4 tygodni.

Źródło: Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...