DieRoten.pl
Reklama

Choupo-Moting opuści Puchar Narodów Afryki?

fot.
Reklama

Niepokojące informacje płyną do nas prosto z Kamerunu, gdzie już za kilka dni rozpocznie się wyczekiwany przez kibiców Puchar Narodów Afryki.

Przypominamy zarazem, że ekipę rekordowego mistrza Niemiec na turnieju Pucharu Narodów Afryki reprezentuje dokładnie dwóch zawodników, a mianowicie Eric Maxim Choupo-Moting oraz Bouna Sarr.

Niestety… Ale dość niepokojące informacje podczas wczorajszej konferencji prasowej przekazał rzecznik prasowy kameruńskiej reprezentacji narodowej. Jak się okazuje, drugi napastnik Bayernu był zmuszony przerwać przedwcześnie trening, jako że odczuwał silny ból w prawym kolanie…

Póki co nie wiadomo jeszcze, czy i jak długa absencja czeka Choupo, ale według „Kickera” zachodzi ryzyko, że 32-latek opuści PNA. Niebawem powinna być znana diagnoza sztabu medycznego Kamerunu.

− Eric Maxim Choupo-Moting opuścił przedwcześnie ostatni trening z racji na silny ból w prawym kolanie – powiedział rzecznik prasowy Kamerunu.

− Rezonans magnetyczny przeprowadzony zaraz po tym wydarzeniu powie nam więcej na temat jego urazu i potencjalnej niedostępności − podsumował Serge Guiffo.

Pozostaje mieć tylko nadzieję, że z Choupo koniec końców wszystko będzie w porządku i obędzie się bez kontuzji, zwłaszcza że FCB czeka na wiosnę wiele wyzwań i trudnych spotkań.

Źródło: Kicker.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...