Chelsea w rewanżu poważnie osłabiona?

Wiele na to wskazuje, że londyńska Chelsea przystąpi do rewanżowego meczu z Bayernem poważnie osłabiona. Podopieczni Franka Lamparda ulegli wczoraj w finale Pucharu Anglii Arsenalowi Londyn i na domiar złego trzech zawodników "The Blues" doznało kontuzji.

Nieszczęście londyńczyków zaczęło się już w 35 minucie meczu, kiedy to boisko z powodu kontuzji uda musiał opuścić doświadczony Cesar Azpilicueta, który kilka chwil wcześniej sprokurował rzut karny dla "Kanonierów". Na domiar złego, kilka minut po przerwie Frank Lampard musiał przeprowadzić kolejną zmianę. Tym razem kontuzję odniósł świetnie ostatnio dysponowany Christian Pulisić. Amerykanina zastąpił Pedro, który...również "nabawił" się później urazu.

Londyńczycy ostatecznie ulegli Arsenalowi 1:2 (jedyna bramkę dla drużyny ze Stamford Bridge zdobył Pulisić), a manager "The Blues" po meczu poinformował, że kontuzjowany tercet nie będzie do jego dyspozycji w rewanżowym starciu z FCB.

Przypomnijmy, że w pierwszym meczu na Stamford Bridge, Bayern zdeklasował rywali i zwyciężył aż 3:0. Rewanż na Allianz Arena już w najbliższą sobotę!

Źródło: goal.com