Chelsea w rewanżu poważnie osłabiona?

02.08.2020, 12:55:16

Wiele na to wskazuje, że londyńska Chelsea przystąpi do rewanżowego meczu z Bayernem poważnie osłabiona. Podopieczni Franka Lamparda ulegli wczoraj w finale Pucharu Anglii Arsenalowi Londyn i na domiar złego trzech zawodników "The Blues" doznało kontuzji.

Nieszczęście londyńczyków zaczęło się już w 35 minucie meczu, kiedy to boisko z powodu kontuzji uda musiał opuścić doświadczony Cesar Azpilicueta, który kilka chwil wcześniej sprokurował rzut karny dla "Kanonierów". Na domiar złego, kilka minut po przerwie Frank Lampard musiał przeprowadzić kolejną zmianę. Tym razem kontuzję odniósł świetnie ostatnio dysponowany Christian Pulisić. Amerykanina zastąpił Pedro, który...również "nabawił" się później urazu.

Londyńczycy ostatecznie ulegli Arsenalowi 1:2 (jedyna bramkę dla drużyny ze Stamford Bridge zdobył Pulisić), a manager "The Blues" po meczu poinformował, że kontuzjowany tercet nie będzie do jego dyspozycji w rewanżowym starciu z FCB.

Przypomnijmy, że w pierwszym meczu na Stamford Bridge, Bayern zdeklasował rywali i zwyciężył aż 3:0. Rewanż na Allianz Arena już w najbliższą sobotę!

źródło: goal.com
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (21)

03.08.2020 07:04
Wiele to nie zmieni :)
03.08.2020 06:34
Mamy porządną zaliczkę z pierwszego meczu ale to LM i nie można odpuszczać żadnego meczu w fazie pucharowej. Zespół też jest po przerwie i potrzebuje meczy żeby złapać rytm meczowy. Zobaczymy jak Flick ustawi zespół. Ja liczę na zwycięstwo na Alianz i pewny awans.
02.08.2020 23:08
No i nie może jeszcze zagrać Alonso przez zawieszenie,
02.08.2020 22:27
Jeśli ktoś myśli, że Flick będzie eksperymentował w takim meczu, bo kartki czy coś, to jest naprawdę bardzo naiwny :)

Nie takie prowadzenie można stracić, to Liga Mistrzów i angielski zespół, a lekceważenie jest pierwszym krokiem do klęski, dlatego zawsze wychodzi pierwszy garnitur i mobilizacja musi być ogromna.
02.08.2020 20:33
Chyba nie wierzycie,że Flick nie wystawi kogoś tylko dlatego,że ma zagrożenie kartkami... Jestem pewien,że zagramy optymalnym, najsilniejszym składem ewentualnie Josh/Thiago mogą zostać zmienieni ok. 60-70min jak już będzie absolutnie po wszystkim.
02.08.2020 20:18
Kimmich i Thiago mają żółte kartki. Lepiej w takim meczu ich oszczędzić.
Można wyjść trójką z tyłu, bo Chelsea i tak będzie chciała i musiała cały mecz atakować.
02.08.2020 17:14
Nie, my walczymy o awans i nie możemy się oszczędzać. Bo oni będą mieli wymówkę a my nie. Musi wyjść pierwszy skład, musimy się poza tym zgrywać przed następnymi rundami, bo dawno ostatnio nie graliśmy meczu.
02.08.2020 16:23
Będą mieli wymówkę

Edytowano : 2020-08-02 16:24:17

oszczędziłbym kilku zawodników na ten mecz, ewentualnie przetestował inne ustawienie

Edytowano : 2020-08-02 16:24:34

np Kimmich żeby kartki nie złapał
02.08.2020 16:05
Choć dwumecz faktycznie jest już rozstrzygnięty to mam nadzieję, że potraktujemy go tak, jak gdyby wcale tak nie było. Takie nastawienie pozwoli nam jeszcze poważniej wejść w dalszą część tego turnieju, a pewne zwycięstwo w rewanżu z Chelsea zwiększy pewność siebie :P
02.08.2020 15:52
Rewanż z Chelsea to formalność. Może w przyszłym sezonie ten zespół będzie groźniejszy po dokonanych wzmocnieniach, choć potrzebują wzmocnić tam porządnie defensywę.
02.08.2020 15:25
Bez różnicy kto nie zagra, bo ta para już ma zwycięzcę.
02.08.2020 15:00
Czy faktycznie nie będą gotowi to się dopiero okaże.
02.08.2020 14:41
@Reeken89 skoro my to wiemy to oni tymbardziej )
02.08.2020 14:24
Silesi-> jeśli nie wzmocnią obrony to mocna ofensywa im nie pomoże...FCBM!
02.08.2020 14:21
Chelsea bedzie mocne w kolejnych latach jak dalej beda sie wzmacniac po banie. Narazie to druzyna na grupowe potyczki LM i nic wiecej. Bayern wlasnie to weryfikuje. Postawic kropke nad I no i czekac na Barce/ Napoli.
02.08.2020 14:15
Pir5-> nie rytm meczowy, a bardziej zadecyduje to iż Chelsea nie będzie miała kim straszyć na boisku :) FCBM!
02.08.2020 14:06
@Piter1985 obyś się nie zdziwił. Nie wiem, ale boję się tego meczu, nie jesteśmy w rytmie meczowym, chociaż uważam że awansujemy.
02.08.2020 13:57
Szykuje się lekko,łatwo i przyjemnie.
Oby bez kontuzji u nas.
02.08.2020 13:55
Fartem mogą coś strzelić, ale tym bardziej Bayern im strzeli :) FCBM!
02.08.2020 13:12
Nikt się nie łudzi, że Chelsea ma szansę odrobić 3 bramki
02.08.2020 13:11
Nie ma znaczenia czy będą mieli okrojony skład czy kompletny - przewiduję zdecydowanie naszą wygraną.