DieRoten.pl

Chalobah będzie zimą tematem w Bayernie?

fot. Fotolia
Reklama

Pod koniec letniego okienka transferowego, Bayern Monachium starał się pozyskać jeszcze dwóch nowych zawodników do pierwszego zespołu.

Przypomnijmy raz jeszcze – mowa o takich celach transferowych FCB jak Joao Palhinha (Fulham nie wyraził ostatecznie zgody na transfer) oraz kogoś z dwójki Armel-Bella Kotchap lub Trevoh Chalobach.

Ostatecznie żaden z wyżej wspomnianych graczy nie dołączył jednak do bawarskiego klubu. Niemniej jednak jak poinformował niedawno portal „Sport1”, mistrzowie Niemiec będą chcieli w zimowym okienku transferowym pozyskać co najmniej dwóch graczy.

Chalobah ponownie tematem?

Pierwszym graczem, który ma trafić na Allianz Arenę jest oczywiście Joao Palhinha, który jak już kilkukrotnie informowaliśmy w ostatnich dniach, wyraził otwarcie szefom Fulham życzenie zimowego transferu do ekipy rekordowego mistrza Niemiec. Mówi się, że Anglicy nie zamierzają tym razem stawać na drodze swojego pomocnika i pozwolą mu odejść.

Ponadto Thomas Tuchel nadal chce ściągnąć nowego prawego defensora jako następcę Benjamina Pavarda. Jak poinformował wczoraj włoski dziennikarz i ekspert transferowy Fabrizio Romano, Trevoh Chalobah odrzucił możliwość przenosin do Notthingam Forest w ostatnim dniu okienka transferowego, ponieważ defensor chciał za wszelką cenę dołączyć do Bayernu.

Obrońca walczy obecnie o odzyskanie miejsca w składzie „The Blues”, ale źródła blisko związane z londyńskim klubem są przekonane, że zimą 24-latek odejdzie ze Stamford Bridge. Niewykluczone, że jego nowym pracodawcą zostanie FCB.

Źródło: Fabrizio Romano
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...