DieRoten.pl

Brazzo: Teraz skupiamy się już na Hoffenheim

12.01.2019, 00:03:14
FotoOlimpik

Zimowe przygotowania do rundy wiosennej w Bundeslidze powoli dobiegają końca. W ubiegły piątek monachijczycy powrócili do Monachium po kilkudniowym obozie w Doha.

reklama

Jak już informowaliśmy Was wcześniej obóz w Katarze był dla podopiecznych Niko Kovaca bardzo wymagający i intensywny. Ponadto 47-letni opiekun "Dumy Bawarii" nie stosował taryfy ulgowej dla swoich zawodników, o czym też mógł się przekonać między innymi Serge Gnabry czy Rafinha.

W rozmowie przed kamerami oficjalnej telewizji Bayernu Monachium wypowiedział się trener mistrzów Niemiec, który zdradził, że wszyscy bez wyjątku byli bardzo skupieni na swoich zadaniach podczas przygotowań na obiektach treningowych Aspire Acadamy w Doha.

Chłopcy byli bardzo zaangażowani i skupieni na swojej pracy. Zastosowaliśmy w praktyce wszystkie kluczowe punkty, jakie sobie wyznaczyliśmy − skomentował trener Niko Kovac.

Swojego głosu użyczył także dyrektor sportowy FCB, czyli Hasan Salihamidzic, który ostatnimi dniami ma sporo pracy z związku z planowaniem kadry i kolejnymi transferami "Bawarczyków". Bośniak zdradził, że po powrocie do kraju, całe skupienie klubu przenosi się na mecz z Hoffenheim 18 stycznia.

− Teraz w pełni skupiamy się i koncentrujemy na meczu z Hoffenheim. Najważniejsze, aby zacząć drugą część sezonu dobrze i pokazać się tam z dobrej strony − podsumował dyrektor sportowy Bayernu Monachium.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama12.01.2019 17:56
ciekawe czy to należy czytać też już jako - koniec zimowych transferów ?
12.01.2019 14:16
Dokładnie, to będzie bardzo ważny mecz dla przebiegu całej rundy. Musimy zacząć od zwycięstwa, które z pewnością nas jeszcze bardziej zbuduje po okresie przygotowawczym :)
12.01.2019 11:42
Mecz od którego wiele będzie zależeć. Dobrze będzie zacząć od zwycięstwa.
12.01.2019 10:00
Zobaczymy, już nie mogę się doczekać!!

reklama