DieRoten.pl

Bossowie FCB gratulują Lewandowskiemu

26.07.2021, 14:41:16
FotoOlimpik

Po tym jak Robert Lewandowski został wybrany Piłkarzem Roku w Niemczech w 2020 roku, ten sam tytuł przypadł naszemu rodakowi w 2021 roku.

Polak nie pozostawił swoim rywalom żadnych złudzeń i zdobył w sumie 63% ważnych głosów, całkowicie deklasując swoich rywali. Warto wspomnieć, że na drugim miejscu znalazł się klubowy kolega 32-latka, a będąc dokładniejszym Thomas Mueller, który uzyskał 7% głosów.

Z okazji zwycięstwa Roberta Lewandowskiego, gratulacje z powodu drugiego tytułu Piłkarza Roku w Niemczech z rzędu złożyli bossowie FCB, czyli Herbert Hainer, Oliver Kahn oraz Hasan Salihamidzic.

Herbert Hainer:

− Wielkie gratulacje Robert! Nagroda Piłkarza Roku w Niemczech jest logiczną konsekwencją znakomitego sezonu i Twojego rekordu bramkowego w Bundeslidze. Jesteśmy dumni, że mamy w Bayernie najlepszego napastnika na świecie.

Oliver Kahn:

− Fakt, że Robert już po raz drugi z rzędu zdobył tę specjalną nagrodę, świadczy o jego ogromnej jakości i niewiarygodnym głodzie gry. Jestem pewien, że to wyróżnienie doda Robertowi jeszcze więcej motywacji i siły napędowej.

Hasan Salihamidzic:

− Umiejętności Roberta są bezsporne. Robert pobił rekord bramkowy w Bundeslidze, a także został najlepszym strzelcem w Europie w zeszłym sezonie. Bardzo się cieszę z tego wyróżnienia dla Lewego, co oczywiście zawsze jest także zasługą całej drużyny.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama28.07.2021 14:08
26.07.2021 21:54
Gratulację dla Lewego!
26.07.2021 20:43