DieRoten.pl
Reklama

Bono lub Rulli następcami Sommera?

fot. livephotosport / Photogenica
Reklama

Bardzo możliwe, że już niebawem sytuacja bramkarska w pierwszym zespole rekordowego mistrza Niemiec zostanie w końcu wyjaśniona.

Po licznych spekulacjach w ostatnich tygodniach doszło do wyjaśnienia kwestii dalszej przyszłości aż trzech bramkarzy Bayernu Monachium.

Podczas gdy Johannes Schenk (Preussen Muenster) oraz Alexander Nuebel (VfB Stuttgart) zostali wypożyczeni na rok, to Yann Sommer został ostatecznie sprzedany do Interu, gdzie będzie nowym numerem jeden w miejsce Andre Onany.

W związku z tym monachijczycy rozglądają się na rynku od dłuższego czasu za nowym golkiperem. Póki co nie widać rychłego rozwiązania tej kwestii, ale kolejne źródła potwierdzają, że na liście FCB znajduje się kilku poważnych kandydatów do wzmocnienia pozycji bramkarza w bawarskim klubie.

Jak poinformował dziś rankiem włoski dziennikarz i ekspert transferowy – Fabrizio Romano – niedawne spotkanie grupy zadaniowej Bayernu ds. transferów, dotyczyło nie tylko kwestii Harry’ego Kane’a, ale i również poszukiwań nowego golkipera.

Wkrótce powinna zapaść decyzja odnośnie następcy Sommera. Dwoma zawodnikami, których kandydatury są obecnie tematem rozważań w Monachium są przede wszystkim Bono z Sevilli oraz Geronimo Rulli a Ajaxu. Niewykluczone, że jeszcze przed sobotnim bojem z RB Lipsk kwestia ta zostanie rozwiązana.

Źródło: Romano
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...