DieRoten.pl

Tego lata z Bayernu Monachium odeszło trzech jakże zasłużonych dla klubu zawodników. Mowa o takich graczach jak Jerome Boateng, David Alaba oraz Javi Martinez.

reklama

Podczas gdy Javi Martinez (Qatar SC) oraz David Alaba (Real Madryt) znaleźli już nowe kluby, to Jerome Boateng w dalszym ciągu pozostaje bez nowej drużyny na sezon 2021/22.

Jeśli jednak wierzyć niedawnym doniesieniom „Di Marzio”, to były defensor Bayernu Monachium prowadzi rozmowy z Herthą BSC, która z miłą chęcią widziałby Niemca ponownie w swoich szeregach (Boa jest wychowankiem berlińskiej ekipy).

Gdyby 32-latek zdecydował się na powrót do drużyny „Starej Damy”, to spotkałby tam swojego brata Kevina-Prince'a, który podpisał z berlińczykami roczną umowę. Co więcej niedawna wypowiedź kierownika sportowego HBSC, czyli Frediego Bobica może sugerować, że Jerome rzeczywiście mógłby wrócić na „stare śmieci”.

− Nigdy nie wiesz, co koniec końców przyniesie okienko transferowe. Jerome jest w końcu kimś, kto posiada korzenie w Berlinie − skomentował Bobic.

Mimo wszystko zupełnie innego zdania są dziennikarze „Abendzeitung Muenchen”. Z ich doniesień jasno wynika, że w środowisku Boatenga trudno jest wyobrazić sobie, aby dla samego zawodnika powrót do Berlina był traktowany jako cel numer jeden. Jerome pragnie grać dla klubu, który zaoferuje mu grę w Lidze Mistrzów, dzięki czemu 32-latek będzie mógł zarekomendować swoje możliwości Hansiemu Flickowi w niemieckiej reprezentacji.

źródło: Di Marzio / AZ

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (7)

reklama20.07.2021 12:33
Taki słaby jest Boa po prostu tak jak mówiłem, że żaden duży klub go nie chce za darmo! Nie ma w tym przypadku. Skoro rozważa Herthę która mało co nie spadła do 2 ligi to gratuluje naszym forumowiczą fantazji i myśleniu o obronie LM z Boatengiem w składzie.
19.07.2021 22:28
Bardziej bym stawiał na kierunek Angielski.
19.07.2021 16:07
Niech idzie i posyła długie dzidy na Piątka - przydałby się Krzyśkowi ktoś kto potrafi wysłać piłkę do przodu. Miałby tam pewne miejsce nawet po urazach w topowych klubach raczej nie ma już czego szukać.
19.07.2021 15:58
czuję,że ambicja go ciągnie gdzieś gdzie będzie mógł jeszcze w rozgrywkach europejskich się pokazać.

swoją drogą ciekawe kogo teraz jeszcze Hertha ściągnie bo póki co kiepsko idzie to budowanie mocnego klubu... Kasa nie przyniosła spodziewanego efektu. Pisze się teraz np. o Kosticu z Eintrachtu.
19.07.2021 15:47
Dobrze byłoby, gdyby został w Bundeslidze.
19.07.2021 15:22
Lepszy dla niego byłby Union. Mógłby rozdawać karty w Conference League.
19.07.2021 11:44
Monaco na dzień dzisiejszy to ciekawsza opcja, a na Berlin jeszcze będzie czas.