DieRoten.pl
Reklama

Bjelica: Bayern zasłużył na zwycięstwo

fot. DieRoten.pl
Reklama

Przed kilkoma dniami swoje 30. oficjalne spotkanie w sezonie ligowym 2023/2024 rozegrali piłkarze pierwszego zespołu rekordowego mistrza Niemiec.

Jak już informowaliśmy wcześniej, rywalem monachijczyków w ramach 30. kolejki niemieckiej 1. Bundesligi była ekipa Unionu Berlin, która od dłuższego czasu gra mocno poniżej swoich możliwości.

Koniec końców podopieczni Thomasa Tuchela pokazali się z bardzo dobrej strony i odnieśli w pełni zasłużone zwycięstwo 5:1. Odnośnie porażki swojego zespołu, w rozmowie dla klubowych mediów swoje zdanie wyraził trener stołecznego klubu, czyli Nenad Bjelica.

− W pierwszej połowie graliśmy zdyscyplinowanie, byliśmy dobrze zorganizowani taktycznie i stwarzaliśmy swoje szanse. Stracenie dwóch bramek przed przerwą było bardzo gorzkie – powiedział Bjelica.

− Bayern sprawił nam jeszcze więcej problemów w drugiej połowie i nie byliśmy już tak dobrzy w grze, jak w pierwszej połowie. Próbowaliśmy dokonać kilku zmian, ale ostatecznie FCB zasłużyło na zwycięstwo – podsumował Nenad Bjelica.

Warto wspomnieć, że po rozegraniu 30 kolejek, Bayern zajmuje drugie miejsce z dorobkiem 66 punktów i przewagą 3 oczek nad trzecim Stuttgartem. Na czwartej lokacie możemy z kolei wyróżnić RB Lipsk, które ugrało 59 punktów.

Źródło: Union
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...