DieRoten.pl

Bild: Zahavi niebawem rozpocznie rozmowy ws. nowej umowy

16.07.2021, 13:18:38
Pod Stadionem

Robert Lewandowski od wielu miesięcy nie ma sobie równych na całym świecie. Jeśli pod uwagę weźmiemy tylko dwa ostatnie sezony, to Polak zdobył dla Bayernu łącznie 100 bramek!

Nikogo nie powinien więc dziwić fakt, że Polak nieustannie jest obiektem spekulacji transferowych, zwłaszcza że od ponad dwóch tygodni otwarte jest letnie okienko transferowe.

W ostatnim czasie Robert Lewandowski był łączony z przenosinami do takich klubów jak Realu Madryt oraz Manchester City, który według angielskiej prasy miał nawet pytać mistrzów Niemiec o sytuację kontraktową polskiego napastnika (umowa do 2023 roku).

Mimo wszystko plotki te zostały zdementowane zarówno przez „Bild”, jak i „Sky”. Co więcej jak informują niemieccy dziennikarze, nawet jeśli pojawiłaby się jakakolwiek oferta, to bez względu na wszystko stanowisko FCB jest niezmienne – „Lewy” nie jest na sprzedaż.

Niebawem rozmowy ws. nowej umowy

Reporterzy „Bilda” są przekonani, że nieustanny szum wokół osoby Roberta Lewandowskiego to nic innego, jak małe gierki Piniego Zahaviego, który stara się wywrzeć presję na bossach Bayernu Monachium.

Według wspomnianego wyżej źródła, Izraelczyk ma niebawem rozpocząć rozmowy z kierownictwem bawarskiego klubu w celu przedłużenia wygasającego za dwa lata kontraktu. Pewnym jest, że szefowie FCB są otwarci na nową umowę dla „Lewego”, co też jakiś czas temu potwierdził sam Herbert Hainer.

Robert jest najlepszym napastnikiem na świecie. Pozostały mu jeszcze dwa lata kontraktu tutaj i mogę sobie dobrze wyobrazić, że zatrzymamy go na dłużej – powiedział Hainer dla klubowego magazynu „51” w czerwcu.

źródło: Bild.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama17.07.2021 13:38
Lewy to jest w tej chwili najmniejszy problem... Będzie miał 35 lat jak skończy się obecna umowa, więc nie będzie już tak łakomym kąskiem. Wciąż mamy czas na jej przedłużenie.
16.07.2021 18:25
Nie rozumiem po co Lewemu jeszcze ten człowiek, do czego on mu jest potrzebny teraz?
16.07.2021 18:06
Lewy może ma więcej oleju niż Alabą i Coman, więc nie będzie robił szopki.
16.07.2021 14:00
Dokładnie, znów zacznie się kolejny cyrk!!!
16.07.2021 13:29
Już nie mogę doczekać się tej szopki. Ciekawe jak bardzo Zahavi będzie chciał i będzie miał pozwolenia na kruszenie wizerunku Lewego wśród kibiców Bayernu.