DieRoten.pl

Po raz ostatni Arjen Robben miał okazję wystąpić w oficjalnym spotkaniu dla Bayernu Monachium 10 marca, kiedy to monachijczycy rozbili Hamburger SV 6:0.

Niestety nie mamy dla Was zbyt dobrych wiadomości w sprawie Arjena Robbena, który nie trenuje już od pewnego czasu… Holender nadal zmaga się z problemem nerwu kulszowego.

Dziennikarze niemieckiego dziennika „Bild” informują, że Robben nie wznowił jeszcze treningów – Holender trenuje indywidualnie w centrum wydajnościowym FCB. Nie wiadomo jednak jak długo potrwa jeszcze absencja skrzydłowego „Gwiazdy Południa”.

Arjen każdego dnia przechodzi niezbędne badania, które służą potem w ocenie jego sprawności. Jak czytamy dalej obecna sytuacja przypomina problemy zdrowotne Robbena sprzed wielu tygodni, kiedy w końcówce rundy jesiennej 34-latek z powodu zapalenia nerwu kulszowego był niezdolny do gry przez dłuższy okres.

Tym samym powrót Holendra do treningów z pozostałymi kolegami odkłada się w czasie. Sam zawodnik nie chce naciskać na swój powrót, gdyż zwyczajnie nie chce dopuścić do pogłębienia swojego urazu.

Skrzydłowy bawarskiego zespołu doskonale zdaje sobie sprawę, że stawką jest jego nowy kontrakt, dlatego też Arjen pragnie w pełni wyleczyć uraz i być gotowym na kulminacyjny punkt tego sezonu. Póki co nie wiadomo, kiedy dokładnie 34-latek wznowi zajęcia z drużyną.

źródło: Bild.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (15)

reklama22.03.2018 21:22
I weźcie dajcie im nowe kotrakty. On. jeszcze, rozumiem. Ale ten drugi, co bije na boisku zamiast po prostu grać?? Żarty jakieś.
22.03.2018 12:03
i niestety (?) to by było na tyle w temacie nowego kontraktu... aż serce boli ale co zrobić :-(((( oj ostatnia kolejka w BL to będzie seria pożegnań i morze wylanych łez
22.03.2018 11:17
Oby tylko był gotowy na mecze z Sevillą, to kluczowy zawodnik na te mecze. Zdrowia Arjen, czekamy!
22.03.2018 09:46
Nie przedłużać umowy z Frankiem i Arjenem, czas na zmiany. Jeśli dostaną kontrakty na kolejny rok (z czego zdolni do gry będą przy optymistycznych założeniach 5 miesięcy) to znowu będą blokować miejsce młodym. Co z tego, że mamy Comana, być może uda się sprowadzić Malcoma lub kogoś innego, wróci Gnabry skoro emeryci będą domagali się gry i strzelali fochy bo taki już mają charakter a swoje też zarabiają. W meczu z Bundesligowymi ogórkami można nawet dać szansę któremuś zawodnikowi z drugiego zespołu lub młodzików. Zarówno Robben jak i Ribery to klubowe legendy, ale ich czas dobiegł końca.
22.03.2018 09:34
To tylko kolejne potwierdzenie że ich czas (Riberego też), dobiega końca. Ja jestem za przedłużeniem umowy ale tylko na rok i tylko pod warunkiem że będą rezerwowymi, wiadomo że nadszedł czas odmładzania kadry. Zarząd musi usiąść z nimi do rozmów i szczerze przedstawić sytuację, nie chcę by po przedłużeniu zaczęli marudzić nad tym że nie grają.
22.03.2018 09:30
@Rizzitelli
haha, dobre :-) Jupp chyba jest cudotwórcą więc trzeba liczyć na cud. Jest kwiecień są i kontuzje. Czyli standard u nas.
22.03.2018 09:09
To było by coś, wygrać LM z Thomasem na jednym skrzydle a Riberym, który fizycznie wytrzyma 30 minut a później złapie żółtą kartkę, na drugim skrzydle.
22.03.2018 09:00
Jak kontuzja ? Przecież w meczu z Besiktasem nie zagrał tylko zapobiegawczo, ale jakby musiał zagrać to żaden problem. Coś kojarzą mi się, że takie informacje były przekazywana :). Wszystko jest ok, po prostu ta zapobiegliwość potrwa na czas nieokreślony....
22.03.2018 08:51
Bundesliga już i tak wygrana,także wystarczy żeby był gotowy na tych kilka meczów w LM.
Co oczywiście nie zmienia faktu,że sytuacja ze skrzydłami w Bayernie jest kuriozalna.
22.03.2018 08:49
A nie może mu pomóc ten doktor co to ponoć najlepszy na świecie, ten sam, który uzdrowił Bolta? Dziwne, niech zadzwonią do niego przecież pracuje w klubie.
22.03.2018 08:34
Ja krytykuje newsy które wypływają z Bayernu, większość naszych kontuzji ma być krótsza niż podają, a później się okazuje że kontuzje są o wiele bardziej poważne. No chyba że jest to celowe, wtedy jest wszystko jasne. A tak, to trochę słabo wygląda.Ten nasz sztab medyczny też chyba ostatnio nie funkcjonuje tak jak należy i chyba słusznie Pep miał do niego jakieś uwagi.
22.03.2018 08:25
Piszecie tak jakby to była jego wina
22.03.2018 08:24
Czyli standard, najiperw kilka dni ma pauzować, później tygodnia a następnie kilka tygodni. Na przyszłość lepiej niech nie podają żadnych informacji, przynajmniej będzie miła niespodzianka jak jakis zawodnik wyzdrowieje nagle ;-)
22.03.2018 08:01
Trzeba przedłużyć mu kontrakt na kolejne 5 lat, może przez 20% tego czasu będzie zdolny do gry.