DieRoten.pl
Reklama

Bild ocenił zawody w Saarbruecken

fot. Shutterstock
Reklama

Nie dalej jak wczoraj, podopieczni Thomasa Tuchela rozegrali swoje piętnaste oficjalne spotkanie w tym sezonie. Monachijczycy rywalizowali tym razem w Pucharze Niemiec.

Piłkarze Bayernu w ramach drugiej rundy rozgrywek Pucharu Niemiec zostali niespodziewanie pokonani wczorajszego wieczoru przez 1. FC Saarbruecken, gdzie obowiązki trenera pełni Ruediger Ziehl.

Ostatecznie bój na Ludwigsparkstadion zakończył się wynikiem 2:1 na korzyść trzecioligowca, który wywołał wielką sensację – dla FCB była to pierwsza klęska z zespołem spoza 1. i 2. Bundesligi od 2000 roku, kiedy to monachijczycy zostali ograni przez Magdeburg…

Tradycyjnie już ostatni mecz „Bawarczyków” ocenił niemiecki dziennik „Bild”, który wystawił nawet dwie noty 6, czyli najgorsze możliwe (w skali niemieckiej). Najwyższą ocenę otrzymał z kolei Matthijs de Ligt, który niestety opuścił boisko z kontuzją kolana…

Jeśli mowa o wszystkich ocenach dla zawodników „Gwiazdy Południa”, to prezentują się one następująco:

Neuer (4.0), de Ligt (3.0), Min-jae (6.0), Sarr (5.0), Davies (6.0), Kimmich (4.0), Kraetzig (5.0), Sane (4.0), Mueller (4.0), Choupo-Moting (5.0), Tel (5.0), Laimer (5.0), Musiala (5.0), Coman (4.0), Gnabry (4.0).

W przypadku oceny „pracy” Thomasa Tuchela, to został on oceniony na 5.

 

Źródło: Bild.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...