Bild ocenił zawodników FCB za mecz z Turcją

Jak już dobrze wiemy, kilka dni temu rozpoczęła się trzecia już w tym sezonie, listopadowa przerwa reprezentacyjna.

Tradycyjnie już powołanych zostało wielu zawodników rekordowego mistrza Niemiec – najliczniejszą grupę jak zwykle możemy wyróżnić w niemieckiej reprezentacji narodowej, gdzie Julian Nagelsmann powołał w sumie 5 graczy Bayernu Monachium.

Z kolei wczorajszego późnego wieczoru, ekipa „Die Mannschaft” miała okazję rozegrać swoje pierwsze spotkanie towarzyskie – rywalem naszych sąsiadów zza Odry była Turcja, która mimo niemałej różnicy „na papierze”, koniec końców zwyciężyła 3:2 z Niemcami.

Jeśli mowa o bramkach dla Niemiec, to na listę strzelców wpisali się Fuellkrug oraz Havertz, któremu asystował Leroy Sane. W przypadku piłkarzy bawarskiego klubu, pełne 90 minut na boisku spędził Sane, podczas gdy Kimmich został zmieniony w 71. minucie. Serge Gnabry i Leon Goretzka rozegrali natomiast 19 minut, zaś Thomas Mueller przesiedział cały mecz na ławce.

Co do pojedynku niemieckiej reprezentacji z Turkami, oceny zawodników podjął się niemiecki dziennik „Bild”. Co do monachijczyków – każdy z nich otrzymał notę 4.