DieRoten.pl
Reklama

Bild: Dziś kolejne spotkanie z Lucasem

fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Reklama

Bardzo możliwe, że tego lata ekipę rekordowego mistrza Niemiec po 4 latach gry opuści wszechstronny defensor – Lucas Hernandez.

Francuski defensor jest kuszony lukratywną ofertą przez Paris Saint-Germain, które ma go już obserwować od dłuższego czasu. Jak z kolei poinformował wczoraj „Sky”, podczas zapowiadanego spotkania z szefami, Francuz miał poinformować, że podjął decyzję o odrzuceniu propozycji Bayernu.

Celem Lucasa Hernandeza jest natychmiastowy transfer do PSG, gdzie ma pełnić rolę nowego szefa obrony. Wicemistrz świata z 2022 roku ma być już zdecydowany na ten krok.

Niemniej jednak nieco inaczej sytuację przedstawił dziennik „Bild”, który potwierdza, że wczoraj doszło do rozmów bossów bawarskiego klubu z piłkarzem. W spotkaniu uczestniczyli także trener Thomas Tuchel oraz dyrektor techniczny Marco Neppe.

Kolejne spotkanie

Jak czytamy w raporcie wspomnianego wyżej źródła, obrońca rzeczywiście zgłosił skłonność do opuszczenia stolicy Bawarii, ale mimo wszystko jego decyzja nie jest ostateczna, zaś jeszcze dziś ma odbyć się kolejne spotkanie zawodnika z szefostwem FCB.

Na stole znajduje się propozycja 4-letniej umowy, która nie została nadal wycofana przez Bayern. Jeśli Lucas Hernandez nie da się przekonać i będzie chciał ostatecznie odejść, to „Bawarczycy” będą oczekiwać oficjalnej oferty od PSG na poziomie co najmniej 50 milionów euro.

 

Źródło: Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...