DieRoten.pl

Bardzo dobre wiadomości napływają do nas prosto z ośrodka treningowego Bayernu Monachium, gdzie już jutro rozpoczną się przygotowania do meczu z Borussią M'Gladbach.

Co prawda dziś monachijczycy mieli jeszcze wolne od treningów, jednakże w ośrodku treningowym przy Saebener Strasee i tak pojawiło się kilku zawodników w celu pracy nad swoją formą i powrotem do pełnej sprawności. 

Jak informuje niemiecki dziennik "Bild", kolejny indywidualny trening odbył Jerome Boateng, który w zeszłym tygodniu nabawił się lekkiego urazu stopy. Niemiec odbył dziś szereg ćwiczeń biegowych i z piłką u nogi. Stoper wyglądał na bardzo sprawnego i już jutro ma wznowić zajęcia z kolegami. 

To nie koniec, albowiem na murawie pod czujnym okiem Simona Martinello trenowała też dwójka Niklas Suele oraz Douglas Costa. 

Obaj panowie pracowali blisko godzinę i poczynili kolejny krok w swojej rehabilitacji. Sesję treningową zwieńczył jeszcze mały turniej strzelecki zawodników i ich trenera. 

W najbliższą sobotę Bayern podejmie na własnym terenie drużynę Borussii M'Gladbach w ramach 32. kolejki Bundesligi (początek boju na Allianz Arenie dokładnie o 18:30). Z informacji wspomnianego wyżej źródła, zarówno Boateng, jak i Suele mają już być do dyspozycji Hansiego Flicka. 

źródło: Bild

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

KOMENTARZE (4)

reklama06.05.2021 16:27
03.05.2021 21:31
03.05.2021 20:44
03.05.2021 20:19