DieRoten.pl

Beckenbauer zachwycony powrotem Juppa

07.10.2017, 11:18:44
Photogenica

Stało się! Po kilku dniach ciągłych spekulacji i rozkręcającej się karuzeli trenerskiej, Bayern Monachium "w końcu" zdecydował kto zostanie nowym trenerem po zwolnieniu Carlo Ancelottiego.

Wczorajszego popołudnia Bayern Monachium ogłosił, że nowym trenerem do końca sezonu pozostanie Jupp Heynckes, dla którego będzie to już czwarta okazja, aby poprowadzić klub ze stolicy Bawarii.

Na temat zatrudnienia legendarnego "Don Juppa" postanowił wypowiedzieć się równie legendarny Franz Beckenbauer, który choć jest nieco zaskoczony wyborem Juppa, to i tak jest z tego powodu bardzo zadowolony.

Jestem zaskoczony, że Jupp podejmuje się ryzyka. Jednakże im więcej o tym myślę, to tym bardziej podoba mi się jego powrót skomentował Franz Beckenbauer.

− Jedna rzecz jest pewna, teraz zespół musi pokazać charakter i nie może kryć się już więcej za swoim trenerem zakończył legendarny "Cesarz".

Mistrzowie Niemiec poinformowali, że Jupp pozostanie szkoleniowcem Bayernu Monachium do końca bieżącego sezonu, czyli końca czerwca 2018 roku.

 

źródło: Twitter
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama07.10.2017 23:30
Moim zdaniem ma wiele do stracenia ale jeszcze więcej do zyskania!!
07.10.2017 21:50
Dawno tego Pana nie było :)

reklama