DieRoten.pl

Beckenbauer o sekstecie: Jestem bardzo dumny z Was!

22.02.2021, 17:33:55
FotoOlimpik

Po tym jak podopieczni Hansiego Flicka skompletowali na początku lutego sekstet, najszczersze gratulacje mistrzom Niemiec złożyły legendy bawarskiego klubu.

Swojego głosu użyczył między innymi legendarny Ottmar Hitzfled, czy też Bastian Schweinsteiger, który w 2013 roku razem z kolegami sięgnął po potrójną koronę. Ponadto film z gratulacjami przesłali także Pep Guardiola oraz Thiago.

Bardzo dumny z sukcesów monachijczyków jest także honorowy prezydent FCB, czyli Franz Beckenbauer. Swojego szczęścia z sekstetu nie krył też Lothar Matthaeus, który razem z kolegami święcił od groma sukcesów z „Bawarczykami” w przeszłości.

Franz Beckenabuer:

− Drogi Hansi, droga drużyno. Dzięki Bogu to już koniec. Właśnie oglądałem ostatni mecz. W pełni zasłużenie zdobyliście ten szósty tytuł. Graliście niesamowity futbol przez ostatni rok i zasłużenie zgarnęliście wszystkie sześć tytułów. Serdeczne gratulacje. Jako honorowy prezydent jestem bardzo, ale to bardzo dumny, możecie to sobie tylko wyobrazić.

Mam nadzieję, że to będzie trwało nadal. Niebawem wszystko wróci do normalności. Raz jeszcze składam Wam serdeczne gratulacje. Jestem z Was bardzo, ale to bardzo dumny i to nie tylko jako honorowy prezydent, ale i osoba prywatna. Życzę Wam wszystkiego najlepszego, bądźcie zdrowi i mam nadzieję, że niebawem znów się zobaczymy. Serwus!

Lothar Matthaeus:

− Cóż można powiedzieć, sześć tytułów w rok. Gratulacje, gratulacje dla klubu, władz, trenerów i wszystkich piłkarzy bez wyjątku. Nic nie zostało Wam podane na talerzu, sami ciężko na to wszystko zapracowaliście. W trakcie trudnych czasów, byliście lepsi od każdego rywala we wszystkich rozgrywkach. W finale z Tigres również byliście lepsi od rywali. Szkoda, że nie strzeliliście więcej bramek, ale najważniejszy jest tytuł. Gratuluję raz jeszcze i niech ten głód sukcesów towarzyszy Wam dalej. Trzymam kciuki za dobrą przyszłość i przede wszystkim pozostańcie zdrowi

źródło: FCB TV

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama23.02.2021 20:23
22.02.2021 20:33
Wszystko przejdzie do Historii ;)
22.02.2021 19:53
22.02.2021 18:50
Trzymaj się Panie Cesarz! Dużo zdrowia!
22.02.2021 18:20
A pamiętam jak eksperci i prasa mówili że z powodu szybkiego startu ligi Niemieckiej po pandemii źle wyjdzie tym klubom w Europie. Okazało się że tak szybki powrót do gry to był strzał w dziesiątkę.