DieRoten.pl
Reklama

Bayern U-19 zwycięski w ostatnim teście

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Przygotowania młodzieżowej drużyny Bayernu do lat 19 dobiegają już końca. Za kilka dni młodzi monachijczycy powracają do rozgrywek ligowych.

W ostatnich dniach podopieczni Michaela Hartmanna spędzili kilka dni na letnim obozie przygotowawczym w Austrii, gdzie pracowano nie tylko nad formą zawodników, ale i również duchem zespołu.

Pod koniec przygotowań podopieczni Michaela Hartmanna rozegrali również ostatni mecz towarzyski przed powrotem do akcji w młodzieżowych rozgrywkach ligowych. Tym razem Ramsak i spółka bez najmniejszych problemów rozprawili się z juniorami FC Pinzgau.

Jeśli mowa o bramkach dla FCB U-19, to na listę strzelców wpisali się Gabriel Gonzalez (2), Valentin Yotov (2), Louis Richter (2), Christian Kouam, Robert Deziel oraz Kurt Rueger.

Wyjściowa XI FCB U-19:

Schmitt - Aznou, Darwich, Scholl, Uhuns - Asp-Jensen, Fernandez, Kouam - Gonzalez, Ramsak, Sadat.

Bramki:

1:0 Gonzalez (6’), 2:0 Kouam (20’), 3:0 Gonzalez (44’), 4:0 Yotov (54’), 5:0 Deziel (65’), 6:0 Rueger (67’), 7:0 Richter (78’), 8:0 Yotov (85’), 9:0 Richter (87’).

Podopieczni Michaela Hartmanna do akcji w rozgrywkach ligowych U-19 powracają w sobotę 12 sierpnia, kiedy to zmierzą się na wyjeździe z Eintrachtem Frankfurt U-19. Początek spotkania zaplanowano na 11:00.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...