DieRoten.pl
Reklama

Bayern U-19 wkracza do akcji w UEFA Youth League

fot. PodStadionem.pl
Reklama

Sezon 2023/24 w przypadku młodzieżowej drużyny Bayernu do lat dziewiętnastu rozkręcił się na dobre. Młodzi monachijczycy mają za sobą mecze na krajowym i europejskim podwórku.

FC Bayern U-19 vs Galatasaray U-19 (16:00)

Kilka dni po ligowym spotkaniu z młodzieżówką Ingolstadt U-19, dzisiejszego późnego popołudnia młodzi monachijczycy powrócą do akcji w UEFA Youth League, czyli do młodzieżowej Ligi Mistrzów.

Rywalem zespołu prowadzonego przez Michaela Hartmanna będzie Galatasaray U-19, które w pierwszym spotkaniu ograło bawarski klub 2:1. Zadanie nie będzie należeć do najłatwiejszych, ale „Bawarczycy” są zdeterminowani, aby sięgnąć tym razem po 3 punkty.

− Chcemy osiągnąć najwyższy możliwy poziom w meczu przeciwko Galatasaray. Aby tego dokonać, musimy zaprezentować się jako zespół i dawać z siebie wszystko na wszystkich etapach – powiedział Hartmann.

− Jeśli nam się to uda, indywidualnie będziemy mieć tak dobry skład, że będziemy w stanie wygrać mecz – podsumował Michael Hartmann.

Poza kadrą na dzisiejszy mecz FCB U-19 znajdą się Veis Yildiz (kontuzja kolana), Samuel Unsoeld (kontuzja uda), Lennard Becker (kontuzja kostki), Robert Ramsak (kadra Niemiec U-17), Maximilian Hennig (kadra Niemiec U-17), Max Schmitt (kadra Niemiec U-17), Kurt Rueger (kadra Niemiec U-17), Jonathan Asp Jensen (brak gotowości), Gabriel Gonzalez (brak gotowości) i Liul Bruke Alemu (brak gotowości).

Nadchodzący pojedynek monachijczyków będzie można zobaczyć zupełnie za darmo w klubowej TV – stream będzie dostępny na „FCB.de” oraz w aplikacji Bayernu. Ponadto tradycyjnie już twitterowe konto Campusu przeprowadzi relację tekstową.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...