DieRoten.pl
Reklama

Bayern U-19 wkracza do akcji: Celem 3 punkty z Heidenheim

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

Już dziś do akcji w młodzieżowych rozgrywkach ligowych powracają zawodnicy zespołu Bayernu Monachium do lat 19, gdzie trenerem jest Michael Hartmann.

1. FC Heidenheim U-19 vs FC Bayern U-19 (17:30)

Po tym jak kilka dni temu młodzi monachijczycy pokonali na własnym podwórku w derbowym pojedynku ekipę Augsburga U-19 aż 4:1, dziś Adin Licina i spółka staną przed szansą zdobycia kolejnych 3 punktów w rozgrywkach ligowych.

Dokładnie o 17:30 na stadionie Walter-Birkhold-Jugendstadion, podopieczni Michaela Hartmanna zmierzą się z drużyną Heidenheim U-19. Przed meczem w rozmowie dla klubowych mediów, trener monachijczyków podkreślił, że FCB pragnie kontynuować rozwój poczyniony kilka dni temu z FCA.

− Chcemy kontynuować nasz rozwój od meczu z Augsburgiem. Oznacza to, że chcemy znów być stabilni w defensywie i znaleźć rozwiązania w grze do przodu – powiedział trener Hartmann.

− Ważne jest, aby wejść w rytm i ostatecznie odnieść upragniony sukces – podsumował Michael Hartmann.

Do tej pory, po rozegraniu dwóch kolejek ligowych, zawodnicy Bayernu do lat 19 zajmują piąte miejsce w tabeli (3 punkty). Jeśli natomiast mowa o liderze, to pierwszą lokatę okupują młodzi piłkarze TSG Hoffenheim, którzy ugrali 6 oczek (przy bilansie bramkowym 9:4).

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...