DieRoten.pl
Reklama

Bayern U-17 z kolejnym triumfem w sparingu

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

Nie ulega wszelkiej wątpliwości, że młodzieżowa drużyna Bayernu do lat 17, poczyniła spore postępy na przestrzeni ostatnich miesięcy.

Spory udział w rozwoju młodzieży FCB ma przede wszystkim Michael Hartmann, który od zeszłego lata pełni funkcję trenera Bayernu do lat siedemnastu.

Monachijczycy pod jego wodzą zanotowali świetną rundę jesienną (11 zwycięstw i 2 remisy w lidze), zaś przygotowania do drugiej części sezonu oraz wyniki Roberta Ramsaka i spółki napawają wielkim optymizm przed nadchodzącymi wyzwaniami i pojedynkami.

Kilka dni temu młodzi „Bawarczycy” rozegrali ostatni mecz towarzyski przed wznowieniem rywalizacji w lidze. Tym razem ich rywalem była Viktoria Pilzno. Piłkarze FCB U-17 pokazali się z bardzo dobrej strony i ostatecznie rozbili czeską drużynę 5:0, demonstrując dominację i kontrolę przez całe 90 minut.

Jeśli mowa o bramkach, to na listę strzelców wpisali się kolejno Adin Licina, Manuel Pisano, Veis Yildiz oraz Louis Richter (dwukrotnie).

− Zrealizowaliśmy dobrze wszystko, co sobie założyliśmy. Dobrze się zachowywaliśmy, mieliśmy dobry podział przestrzeni, dobrą grę pozycyjną, dużo ruchu z przodu i stworzyliśmy w rezultacie wiele szans, dzięki czemu zdobyliśmy bramki. To był dobry ostatni test przed tym, jak zaczniemy od nowa w sobotę. Ogólnie rzecz biorąc, dobrze przeszliśmy przez przygotowania – powiedział trener Hartmann.

Młodzi „Bawarczycy” do akcji wracają już 25 lutego, kiedy to o 11:00 zmierzą się na wyjeździe z TSG Hoffenheim w ramach piętnastej kolejki ligowej.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...