DieRoten.pl
Reklama

Bayern śledzi 15-letni talent Manchesteru City

fot. Fotolia
Reklama

Nie od dziś wiadomo, że jednym z celów Bayernu Monachium na przyszłość, jest obserwowanie i ściąganie największych piłkarskich talentów przed innymi klubami w Europie.

Nic więc dziwnego, że bardzo często z ekipą rekordowego mistrza Niemiec łączy się wielu młodych i utalentowanych zawodników. Ponadto monachijczycy od pewnego czasu aktywnie działają już na rynku utalentowanych piłkarzy.

Wystarczy podkreślić, że zeszłego lata Bayern sprowadził 18-letniego Emiliano Metu, zaś kilka miesięcy temu pozyskany został 16-letni Lovro Zvonarek, którego następnie wypożyczono do końca sezonu 2021/22 do swojego macierzystego klubu – Slaven Belupo.

Ponadto FCB ma znajdować się w dobrej pozycji w wyścigu o 16-letni talent TSG Hoffenheim – Toma Bischofa. Co więcej jak informuje „Secret Scout”, Manchester City będzie miało nie lada orzech do zgryzienia w przyszłości, albowiem jeden z ich największych talentów – Joel Ndala – może latem zmienić otoczenie klubowe.

Według raportu wspomnianego wyżej źródła, 15-latek budzi wielkie zainteresowanie klubów z Niemiec, Włoch i Francji. Wśród nich należy wymienić Bayern i Paris Saint-Germain, którzy bacznie śledzą rozwój utalentowanego lewoskrzydłowego „Obywateli” i są gotowi go zatrudnić.

Młody Anglik jest graczem ekipy do lat 18, ale niedawno miał też okazję zadebiutować w drugiej drużynie Man City. Anglicy pragną za wszelką cenę uniknąć scenariuszu, w którym ponownie tracą jeden z największych swoich talentów, tak jak miało to miejsce chociażby w przypadku Jadona Sancho i BVB.

Źródło: Secret Scout
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...