DieRoten.pl
Reklama

Bayern pozytywnie ocenia rozwój Stanisica

fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Reklama

Pod koniec letniego okienka transferowego, Bayern Monachium zdecydował się na roczne wypożyczenie utalentowanego Josipa Stanisica.

Jak już dobrze wiemy, chorwacki defensor trafił do Bayeru 04 Leverkusen, gdzie choć początkowo nie mógł liczyć na występy, to z czasem zaczął otrzymywać coraz więcej szans.

Warto podkreślić, że ekipa „Aptekarzy” nie ma zapewnionej żadnej opcji wykupu, dlatego też pierwotnie Josip ma wrócić tego lata do Monachium. Co do dalszej przyszłości Stanisica w bawarskim klubie, wczoraj kilka informacji w tym temacie przedstawił dziennikarz Maximilian Koch.

Klub zauważa pozytywny rozwój Stanisica

Z informacji wyżej wspomnianego dziennikarza dowiadujemy się, że Josip Stanišić jest bacznie śledzony przez osoby odpowiedzialne i skautów FCB, zaś szefowie Bayernu pozytywnie oceniają rozwój Chorwata.

Na ten moment nie zapadła jednak żadna decyzja w sprawie jego przyszłości – 1 lipca zawodnik powróci do Monachium, gdzie następnie piłkarz i klub ocenią, jakie Stanisic ma perspektywy pod rządami Thomasa Tuchela w pierwszej drużynie rekordowego mistrza Niemiec.

Maximilian Koch podkreśla, że jednym z głównych powodów, dla których „Stani” zdecydował się na wypożyczenie latem był fakt, że nie miał on takiego wsparcia u obecnego trenera bawarskiego klubu, jak wcześniej u Juliana Nagelsmanna.

Josip Stanisic

23-letni Chorwat w bieżącym sezonie 2023/2024 miał okazję wystąpić łącznie w 19 spotkaniach dla Bayeru 04 Leverkusen – mowa zarówno o rozgrywkach krajowych, jak i europejskich. Jego dorobek w tym czasie to 3 asysty oraz 1261 minut na boiskach.

Źródło: AZ
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...