DieRoten.pl
Reklama

Bayern pozostaje w kontakcie z Doue

fot. Fotolia
Reklama

Jak już nieraz informowaliśmy, zgodnie z filozofią bawarskiego klubu, celem monachijczyków jest także wynajdywanie utalentowanych piłkarzy i sprowadzanie ich do Monachium.

Tym razem media informują, że skauci i kierownictwo sportowe FCB mają na oku utalentowanego Desire Doue, który jest postrzegany jako wielki talent francuskiej piłki. Warto podkreślić, że 19-letni pomocnik Stade Rennais jest obecnie wyceniany na 30 milionów euro.

Ostatnio kilka nowych informacji w sprawie skrzydłowego przedstawił włoski dziennikarz i ekspert transferowy, Fabrizio Romano. Mówi się, że oprócz Tottenhamu i Paris Saint-Germain, rozwój młodego piłkarza bardzo uważnie śledzą także monachijczycy.

Co więcej klub ze stolicy Bawarii mają pozostawać w kontakcie ze środowiskiem Francuza. Na ten moment nie podjęto żadnej decyzji, jednakże rodzina piłkarza ma spory wpływ na jego przyszłość. Młody skrzydłowy i jego środowisko czekają na ruchy poszczególnych klubów, aby dowiedzieć, co mają do zaoferowania (projekt itp.).

Desire Doue

W sezonie 2023/24 19-latek rozegrał 43 spotkania i zdobył w tym czasie 4 bramki oraz 6 asyst. Warto wspomnieć, że Desire może grać na różnych pozycjach w ofensywie (skrzydłowy, ósemka, dziesiątka, wahadłowy), ale jego nominalną pozycją jest lewe skrzydło.

Źródło: Fabrizio Romano
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...