DieRoten.pl
Reklama

Bayern poważnie myśli o transferze Walkera z City!

fot. Wirestock Creators / Shutterstock.com
Reklama

Jak wynika z najnowszych doniesień niemieckiej i zagranicznej prasy, Bayern Monachium ma być poważnie zainteresowany defensorem Manchesteru City.

W ostatnich kilku godzinach w mediach pojawiło się sporo nowych informacji na temat możliwych ruchów transferowych Bayernu w ramach nadchodzącego letniego okienka transferowego.

Z najnowszych ustaleń niemieckich i zagranicznych dziennikarzy wynika, że klub ze stolicy Bawarii ma być poważnie zainteresowany gwiazdą Manchesteru City – grającym na prawej stronie obrony, doświadczonym Kylem Walkerem, który mógłby zastąpić odchodzącego Benjamina Pavarda.

Sky

Kyle Walker z Manchesteru City znalazł się na liście życzeń Bayernu i jest rozważany wewnątrz klubu jako wzmocnienie na sezon 2023/24. Póki co klub nie kontaktował się z Anglikami.

Sport1

Thomas Tuchel jest otwarty na sprowadzenie Kyle’a Walkera jako doświadczonego defensora. W klubie dyskutuje się już o możliwości tego transferu. Mistrzowie Niemiec kontaktowali się już z Anglikiem, który jest otwarty na przenosiny na Allianz Arenę. Póki co nie było jednak jeszcze kontaktu z „The Citizens”.

Reprezentant Anglii miałby w dużej mierze rywalizować z Mazraouim na pozycji prawego defensora. Trener monachijczyków ceni 33-latka z racji na jego umiejętności, doświadczenie i mentalność.

Bild

Jeśli Benjamin Pavard ostatecznie opuści Bayern, mistrzowie Niemiec będą chcieli pozyskać Kyle'a Walkera z Manchesteru City. Klub kontaktował się już i odbył pozytywne rozmowy z agentem piłkarza. Póki co nie złożono jednak oferty Man City.

The Athletic

Walker prowadzi już rozmowy z Bayernem w sprawie letniego transferu. Choć do wykonania pozostało jeszcze sporo pracy, to panuje przekonanie, że Kyle odejdzie z Manchesteru. Zawodnik jest otwarty na nowe wyzwanie, zaś uzgodnienie kwoty transferowej pomiędzy klubami nie powinno stanowić żadnego problemu.

Fabrizio Romano

Kyle Walker znajduje się na celowniku Bayernu jako nowy prawy obrońca. Zainteresowanie Anglikiem jest poważne. Bawarczycy rozważają złożenie oficjalnej oferty Man City.

Źródło: Sky / Romano / Sport1 / Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...