DieRoten.pl

Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym spotkaniu w ramach drugiej rundy Pucharu Niemiec, Hansi Flick będzie miał do swojej dyspozycji wszystkich skrzydłowych.

Nie dalej jak wczoraj, do treningów z pierwszym zespołem rekordowego mistrza Niemiec powrócił Serge Gnabry – poinformował oficjalny portal Bayernu Monachium.

Niemiecki skrzydłowy z powodu lekkiego urazu i bolesnego siniaka na goleniu nie odbył w zeszłym tygodniu ani jednego treningu i opuścił tym samym ostatni mecz ligowy z Borussią M’Gladbach, który przypomnijmy zakończył się zwycięstwem podopiecznych Marco Rose.

Podczas gdy w ubiegłą niedzielę 25-latek powrócił do zajęć indywidualnych, to wczorajszego ranka otrzymał zielone światło od sztabu medycznego i mógł w końcu wznowić treningi z drużyną.

Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu na „FCB.de”, pomocnik rekordowego mistrza Niemiec z wielkim zapałem i entuzjazmem pracował na wczorajszym treningu. Serge bez problemu wziął udział w pełnej sesji treningowej, która obejmowała m. in. pracę nad taktyką.

Bardzo możliwe, że Gnabry będzie do dyspozycji Hansiego Flicka w jutrzejszym meczu DFB Pokal z Holstein Kiel. Tym samym 55-letni trener Bayernu będzie mógł skorzystać z usług wszystkich swoich skrzydłowych.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama12.01.2021 22:12
Oby serio wrócił do formy. Może być to niezbędne.
12.01.2021 18:42
Będzie bardzo pożyteczny. Już widzę te jego bramki jak z Lyonem. Tak, powróci jego forma. Będzie lepszy od Costy. Będzie lepszy od wszystkich. Będzie najlepszy.
12.01.2021 17:45
Bardzo dobra wiadomość.
12.01.2021 11:12
20-30 minut, żeby się rozgrywać złe nie będzie.