DieRoten.pl
Reklama

Bayern opłakuje śmierć Henry'ego A. Kissingera

fot. PodStadionem.pl
Reklama

Dokładnie 29 listopada 2023 roku zmarł znany niemiecko-amerykański polityk i dyplomata, były sekretarz stanu USA podczas prezydentur Richarda Nixona – Henry A. Kissinger.

Bayern Monachium opłakuje śmierć Henry’ego A. Kissingera, który przez wiele lat był honorowym członkiem bawarskiego klubu (jego unikalny numer członkowski to 6007).

Były sekretarz stanu USA zmarł 29 listopada w swoim domu w Connecticut w wieku 100 lat. Warto wspomnieć, że jeszcze kilka miesięcy temu, laureat Pokojowej Nagrody Nobla udzielił obszernego wywiadu dla klubowych mediów FCB.

Herbert Hainer za pośrednictwem serwisu „FCB.de”, złożył w imieniu całego Bayernu najszczersze kondolencje bliskim Kissingera.

− Henry A. Kissinger był człowiekiem, który zawsze opowiadał się za pokojem i cieszył się wielkim szacunkiem na całym świecie – powiedział prezydent Hainer.

− Jesteśmy bardzo dumni, że mieliśmy tak wielkiego polityka i tak wybitną osobowość w naszej rodzinie Bayernu. Myślami jesteśmy z rodziną zmarłego – podsumował Herbert Hainer.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...