DieRoten.pl
Reklama

Bayern nie kontaktował się z Sancho

fot. Photogenica
Reklama

Nie tak dawno temu w niemieckiej prasie pojawiła się informacja jakoby Bayern Monachium był zainteresowany pozyskaniem Jadona Sancho, zanim ten trafił do BVB. Koniec końców monachijczycy mieli zrezygnować z Anglika.

Przypomnijmy raz jeszcze – nie dalej jak dwa dni temu w niemieckim dzienniku "Sport Bild" pojawił się artykuł traktujący o grającym w Borussii Dortmund odkryciu początku nowego sezonu w Bundeslidze, czyli Jadonie Sancho. 

Wedle tych doniesień monachijczycy mieli przez dłuższy czas obserwować młodego Anglika. Co więcej mistrzowie Niemiec mieli nawet kontaktować się z Pepem Guardiolą, aby zasięgnąć porady i niezbędnych informacji na temat skrzydłowego.

Plotkom tym zaprzeczył dziś przede wszystkim Karl-Heinz Rummenigge, który podczas dzisiejszej konferencji prasowej wraz z Ulim Hoenessem oraz Hasanem Salihamidzicem uderzył bezpośrednio w media. Niemiec zaznaczył, że niemiecka prasa publikuje fałszywe historyjki.

Prezes bawarskiego klubu odniósł się także do publikacji dziennika "Sport Bild" związanej z Jadonem Sancho. Kiedy znany nam wszystkim doskonale dziennikarz – Christian Falk – zapytał Rummenigge o to, czy Salihamidzic kontaktował się z Sancho, "Kalle" odpowiedział:

– Już przecież otrzymał Pan odpowiedź na swoje pytanie za pośrednictwem naszego prawnika – oznajmił Rummenigge.

Źródło: FCB.tv
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...