DieRoten.pl

„Bayern nie kontaktował się w sprawie Thauvina”

13.02.2018, 11:32:02
Fotolia

Jak co roku w Europie jak i na całym świecie można wyróżnić wielu zawodników, którzy pokazują się z bardzo dobrej strony i grają na bardzo wysokim poziomie. Nic więc dziwnego, że media zaczynają wkrótce spekulować o możliwych transferach takowych graczy.

Dla przykładu w Ligue 1 można wyróżnić 25-letniego Floriana Thauvina, który po transferze definitywnym latem 2017 roku z Newcastle do Marsylii został czołowym pomocnikiem w swoim zespole oraz we francuskiej ekstraklasie.

25-letni prawoskrzydłowy rozegrał już w tym sezonie 25 spotkań w Ligue 1 dla marsylczyków, zaś jego robiący spore wrażenie dorobek to na ten moment 14 bramek oraz 11 asyst. Nie można się zatem dziwić, że Francuz jest co raz częściej łączony z transferem do innego klubu.

Jakiś czas temu spekulowano, że Bayern Monachium obserwuje skrzydłowego i będzie chciał go ściągnąć na Allianz Arenę jako następcę Arjena Robbena. Do tych plotek i sytuacji Floriana Thauvina w Olympique Marsylia odniósł się prezydent tego klubu – Jacques-Henri Eyraud.

Florian Thauvin nie jest na sprzedaż. Nie ma znaczenia czy ktoś zaproponuje za niego 100 milionów czy nawet 150 milionów – powiedział Eyraud na łamach „Telefoot”.

− Co więcej Bayern nie kontaktował się ze mną w sprawie Thauvina i jego możliwego transferu – podsumował prezydent „Les Phoceens”.

Thauvin jest obecnie wyceniany na sumę 28 milionów euro, zaś jego obecna umowa obowiązuje do końca czerwca 2021 roku. 25-latek dzięki swojej wyśmienitej formie w sezonie 2017/18 skupia na sobie uwagę wielu czołowych klubów w Europie.

 

źródło: Telefoot

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)13.02.2018 19:57
Hasan jeszcze nie znalazł na Youtube ;)
13.02.2018 19:16
Prasa cały czas o nim pisze ale tak naprawdę nikt z naszego klubu nie wypowiedział się w tym temacie i nie potwierdził tych informacji. Dlatego uważam że to tylko wymysł prasy.
13.02.2018 12:17
A może jednak warto skontaktować sie z nim albo Malcolmem :) ? FCBM!