DieRoten.pl
Reklama

Bayern II zagra jeszcze dwa sparingi

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

Podczas gdy pierwszy zespół Bayernu Monachium wrócił już do akcji w rozgrywkach ligowych, to przygotowania do rundy wiosennej niedawno rozpoczęli ich koledzy z FCB II.

Jak już informowaliśmy ostatnio, kilka dni temu podopieczni Holgera Seitza mieli okazję rozegrać już swój pierwszy mecz przygotowawczy – niestety, ale monachijczycy nie podołali zadaniu i zostali pokonani 1:4 przez Austrię Lustenau.

Przypominamy zarazem, że wczoraj Timo Kern i spółka rozpoczęli tygodniowy obóz treningowy w hiszpańskim Kadyksie, który potrwa do 28 stycznia.

Jeśli natomiast mowa o kolejnych sparingach, to piłkarze FCB II zmierzą się jeszcze w dwóch meczach testowych – mowa o pojedynkach z takimi ekipami jak SV Ried oraz Slavia Praga B. Pełny terminarz znajdziecie poniżej:

− 3 lutego, 16:00: Bayern II vs SV Ried.
− 10 lutego, 10:30: Bayern II vs Slavia Praga B.

Co do pierwszego meczu o stawkę w 2024 roku, to podopieczni Holgera Seitza do akcji powrócą dopiero 17 lutego, kiedy to w ramach szesnastej kolejki bawarskiej ligi regionalnej (zaległy mecz) zmierzą się na własnym podwórku z SpVgg Greuther Fuerth.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...